Neįtikėtina „Europcar“ akcija šių metų vasaros ir rudens mėnesiams! Automobilio nuoma – vos nuo 1 EUR per dieną!

Paprastai mes neskelbiame pigių automobilių nuomos pasiūlymų, bet rizikuojame ir darome dar vieną išimtį, nes tokie pasiūlymai pasitaiko labai retai. Tarptautinis automobilių nuomos tinklas „Europcar“ paskelbė įdomią ir naudingą akciją, kurios metu galima išsinuomoti automobilį vos už 1 GBP arba 1 EUR/per dieną. Pasiūlymas ypač įdomus ir tuo, kad norimą automobilį už tokią neįtikėtiną sumą galima išsinuomoti dar šią vasarą ir net šį mėnesį. Tai turėtų būti ypač aktualu greitu metu kelionei besiruošiantiems žmonėms. Tiesa, yra viena pagrindinė akcijos taisyklė (o kaipgi be jų!): 1 GBP arba 1 EUR nuomos kaina už parą pritaikoma tik tokiu atveju, jei automobilį pasiėmus viename mieste jį grąžinate kitame. Kitaip sakant, Jūs tiesiog pervažiuojate automobiliu iš vienos šalies vietos į kitą ir ten jį paliekate. Datų ir maršrutų pasirinkimas – ribotas, akcija galite pasinaudoti Didžiojoje Britanijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Olandijoje. Jei greitu metu planuojate vykti į vieną šių šalių ir planuojate po ją keliauti, šis pasiūlymas gali būti Jums be galo naudingas!
Akcijos puslapis čia: https://www.europcar.com/offer/one-way.step
Kaip jau minėjome, pervežamų automobilių skaičius ir nuomos datos – individualios ir priklausančios nuo kiekvieno maršruto. Kaip pavyzdžiui, nuomojantis automobilį Portugalijoje, akcijinė 1 EUR/para taikoma tik automobilį pasiėmus Faro mieste arba oro uoste ir jį palikus Lisabonoje arba Porto. Deja, bet priešingu maršrutu akcija nėra taikoma. Automobilio nuomos metu Jūs negalite pasirinkti nei automobilio klasės, taipogi ribojamas nuvažiuojamas kilometražas priklausomai nuo pasirinkto maršruto. Apribojimų tikrai daug, bet tai normalu, nes automobilį gaunate beveik už dyką. Kaip pvz., pateikiame automobilio nuomos variantą jį pasiimant Sicilijoje, Trapanio oro uoste, ir grąžinant Milane, Malpensa oro uoste. Nuomos kaina – vos 1 EUR/para. Rezervacijos pavyzdys čia:
Giugnog7
Nors akcijos sąlygos yra labai griežtos, bet, galbūt, Jums jos idealiai tiks Jūsų būsimos kelionės ar atostogų metu. Ypač, jei planuojate atskristi į vieną šalies oro uostą, o išskristi – iš kito. Sutapus datoms, šis pasiūlymas tampa tiesiog puikus! Sėkmės keliaujantiems ir ačiū, kad sekate mūsų naujienas. Mes būtumėme labai laimingi, jei Jūs viešbučius savo kelionėse rezervuotumėte per nuorodą žemiau. Ačiū!!! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.