Į pasimatymą su orangutangais Borneo saloje – pigūs bilietai iš Kopenhagos vos už 352 EUR!

Borneo sala yra trečia pagal dydį pasaulyje (po Grenlandijos ir Naujosios Gvinėjos) bei didžiausia Azijoje. Be to, tai – vienintelė sala pasaulyje, kurią dalinasi trys valstybės: šiaurėje – Malaizija ir Brunėjus, o pietuose – Indonezija, kuriai ir priklauso didžioji salos dalis. Pigius bilietus į šią unikalią salą siūlo stambiausia Honkongo oro linijų bendrovė „Cathay Pacific Airways“. Kelionę tektų pradėti ir baigti Kopenhagoje. Pigūs bilietai į Kota Kinabalu miestą Borneo saloje, priklausantį Malaizijai, dabar kainuoja tik 352 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai vykdomi su dviem persėdimais – Londone ir Honkonge, kuriame esant norui nemokamai galite pasidaryti iki 72 h trunkantį sustojimą ir tuo pačiu susipažinti su šiuo įspūdingu dangoraižių miestu! Grįžtama tais pačiais skrydžių segmentais. Į visų „Cathay Pacific Airways“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kopenhagą iš Lietuvos pasiekti galima tiesioginiais ir pigiais „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės reisais iš Kauno.
Borneo sala, indonezietiškai vadinama Kalimantanu, yra 736 000 kv. km. pločio (čia telpa pustrečios Lietuvos) ir yra vienas gražiausių ir turtingiausių planetos gamtos draustinių, kuriam pavyko išvengti niokojančios žmogaus veiklos įtakos. Neįžengiamos atogrąžų džiunglės, pelkės, upės ir mangrovių brūzgynai sudaro 80 procentų salos teritorijos. Ekvatoriniame Kalimantano miške gyvena daugybė retų paukščių ir gyvūnų. Makacham upėje gyvena rožiniai delfinai, džiunglėse gyvena taikios didnosės beždžionės (kai kurių patinų uoslės organas toks didelis, kad gyvūnui valgant tenka jį prilaikyti), stambiausi orangutangai, didžialūpės meškos ir kiti nuostabūs gyvūnai. Balandį rytų Kalimantano džiunglėse žydi rečiausia orchidėja Coelogyne pandurata, dar vadinama Juodąja orchidėja.
Nors salos teritorija didžiulė, bet gyventojų tankumas nėra didelis – Borneo gyvena mažiau nei 10 mln. žmonių. Daugumą gyventojų sudaro dajakai – gentys, kurių pagrindinis užsiėmimas- medžioklė, gamtos gėrybių rinkimas. Dajakai yra puikūs medžiotojai. Nuo seniausių laikų geriausias strėlinis ginklas yra pučiamasis vamzdelis. Dajakų kultūra ir tradicijos labai savitos. Dauguma tautos atstovų vis dar garbina ir aukoja pagoniškiems dievams. Taip pat įdomu, kad šių genčių atstovai puošia kūnus ritualinėmis tatuiruotėmis ir dirbtinai ilgina ausies spenelius.

Didnosės beždžionės Borneo saloje
Didnosės beždžionės Borneo saloje

Įdomiausios saloje, ko gero, Malaizijai priklausančios dalys – Sabahas ir Saravakas. Čia daugiau saugomų teritorijų, didesnė kraštovaizdžio įvairovė. Čia ir gana aukštas Kota Kinabalu kalnas. Biologinės įvairovės „sala“, kur nuo aukščio griežtai priklauso vienų ar kitų gyvūnų ir augalų rūšių paplitimas. Čia auga ir seniausi pasaulio miškai – Borneo lygumų džiunglės. Arba jų likučiai. Malaizija godžiai kirto savo džiungles, kur augo vertingiausios medžių rūšys. Kota Kinabalu ir jo apylinkėse – puikūs, tikrai prabangūs viešbučiai. Taip pat ir specializuoti nardymo kurortai. Vieni gražiausi pasaulyje rifai. Ir visai įkandamomis kainomis. Už 40 kilometrų nuo miesto rasite Poringo karštuosius šaltinius, mėgstantiems pasimaudyti, atgauti jėgas ar pakvėpuoti siera. Turistų čia dažnai devynios galybės, jų grupės kiek primena skėrius. Bet čia galite rasti naują gana didelę atrakciją – 41 metro aukštyje kabantį kelią, kuriuo galite pasivaikščioti atogrąžų džiunglėse augančių medžių viršūnėmis, kuriose galbūt pastebėsite ir sunkiai aptinkamą kuoduotąjį kėkštą.
Pigių bilietų į Borneo salą laikotarpis: 2016 metų rugsėjis-gruodžio pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kopenhaga-Londonas-Honkongas-Kota Kinabalu-Honkongas-Londonas-Kopenhaga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kopenhaga-Kota Kinabalu-Kopenhaga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Giugnog8
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Borneo salą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pateikiame pačiame Kota Kinabalu miesto centre esančio 3* „Dreamtel Kota Kinabalu“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 206,00 EUR arba 41,200 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Dreamtel
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kurioje Borneo salos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.