Tai bent kainos! Iš Vilniaus arba Rygos į įvairius JAV miestus su „Finnair“ – tik nuo 239 EUR!

Vėl atsirado LABAI pigių bilietų iš Vilniaus bei Rygos oro uostų į įvairius JAV tiek rytinės, tiek vakarinės pakrantės miestus. Akcijos metu galite įsigyti pigių bilietų į visą eilę JAV didmiesčių: Filadelfiją, Orlandą, Las Vegasą, Los Andželą, San Franciską ir kt. Pigius bilietus, kainuojančius vos nuo 239 EUR su įskaičiuotu registruojamu bagažu iki 23 kg, iš Vilniaus arba Rygos į vieną minėtų JAV miestų siūlo jungtinės Suomijos nacionalinės avialinijos „Finnair“ ir Didžiosios Britanijos „British Airways“ bendrovės. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimais Helsinkyje ir Londone. Savaime suprantama, „Finnair“ ir „British Airways“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Jungtinės Amerikos Valstijos, arba JAV – plati, spalvinga ir įvairialypė šalis, viena didžiausių pagal užimamą teritoriją valstybių pasaulyje. Daugeliui tai svajonių šalis, dažnai vadinama „galimybių“ šalimi bei supervalstybe. Ši, palyginti jauna nacija, galima sakyti diktuoja šiuolaikinio pasaulio madas, taip pat dominuoja pasaulio ekonominiame, politiniame, kariniame gyvenime.
JAV buvo išrasti ar sukurti tokie šiandien kasdieną naudojami dalykai kaip telefonas, elektros lemputė, televizorius, radijas, užtrauktukas, džinsai, rūbų skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė, kompiuteris, banko mokėjimo kortelė, brūkšninis kodas. JAV yra bene garsiausio pasaulyje Coca-cola gėrimo, sparčiai visame pasaulyje plintančių greitojo maisto užkandinių, šiuolaikinių prekybos centrų tėvynė.
JAV užima didžiulę teritoriją, todėl čia galima pabuvoti įvairiose klimato juostose – nuo atogrąžų iki poliarinio klimato juostos.
Pasaulyje žinomi daugiamilijoniniai ir daugiakultūriniai JAV miestai: pirmieji dangoraižiai buvo pastatyti būtent šioje šalyje. Niujorke stovinti Laisvės statula, pastatyta JAV Nepriklausomybės akto šimtmečiui paminėti, yra didžiausia pasaulyje statula. Tačiau ne ką mažiau įspūdingi JAV gamtos turtai. JAV yra įkurta per 50 nacionalinių parkų, tame tarpe ir seniausias pasaulyje Jeloustouno nacionalinis parkas (įkurtas 1872). Šalies teritorijoje yra daugybė gamtinių ekstremumų:
• Ilgiausias pasaulyje tarpeklis – Didysis Kanjonas;
• Ilgiausias pasaulyje urvas – Mamuto urvas;
• Aukščiausiai trykštantis geizeris – Jeloustouno nacionaliniame parke;
• Vienas galingiausių pasaulyje veikiančių ugnikalnių – Mouna Loa ugnikalnis Havajų salose;
• Didžiausi temperatūrų skirtumai Šiaurės Amerikos žemyne – Mirties slėnyje.
Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti apsilankę šioje nuostabioje valstybėje. Dabar pigūs bilietai į JAV iš Vilniaus ar Rygos prasideda vos nuo 258 EUR! Akcijos sąlygos – žemiau.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų rugsėjis-2017 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Helsinkis arba Londonas-vienas JAV miestų-Londonas arba Helsinkis-Vilnius/Ryga (galimi ir kiti variantai)
Oficialiose „FinnAir“ ar „British Airways“ svetainėse bilietai kainuoja beveik 50 EUR brangiau, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti mūsų nurodytas nuorodas prie skrydžių krypčių žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-vienas JAV miestų-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto.
Ryga-Filadelfija-Ryga: pigūs bilietai prasideda tik nuo 239 EUR:
Rutervo11
Ryga-Orlandas-Ryga: pigūs bilietai prasideda tik nuo 263 EUR:
Rutervo12
Vilnius-Las Vegasas-Vilnius: pigūs bilietai prasideda tik nuo 301 EUR:
Rutervo13
Vilnius-Los Andželas-Vilnius: pigūs bilietai prasideda tik nuo 306 EUR:
Rutervo14
Vilnius-San Franciskas-Vilnius: pigūs bilietai prasideda tik nuo 309 EUR:
Rutervo15
Įmanomi ir kiti kelionės variantai. Datų pasirinkimas – tikrai didelis, tiesa, susidomėjusiems vertėtų paskubėti, nes tokios akcijos paprastai ilgai neužtrunka. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į vieną JAV miestų su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Tai bent kainos! Iš Vilniaus arba Rygos į įvairius JAV miestus su „Finnair“ – tik nuo 239 EUR!

  • 2015-08-05 at 10:25
    Permalink

    Nu tai varom į Ameriką birželį? Atskrisiu iki tos Varšuvos 😀

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.