Puiki galimybė nemokamai gauti iki 1100 AccorHotels Le Club lojalumo taškų!

„Accor” viešbučių tinklas paskelbė akciją, kurios metu visi lojalumo programos „Le Club AccorHotels” nariai gali nemokamai savo sąskaitas papildyti net 1100 taškų, kuriuos vėliau galima panaudoti kuponams, viešbučių nuolaidoms ar kitoms privilegijoms išleisti. Žinant, kad nuo viešbučio rezervacijos nariai gauna apie 150-200 taškų už praleistą naktį (sukaupiamų taškų suma priklauso nuo rezervuoto viešbučio kainos), ši akcija tampa labai patraukli, nes gauti 1100 lojalumo taškų prilygsta 5-6 praleistoms nakvynėms „Accor” tinklo viešbučiuose. Jei nesate „Le Club AccorHotels” narys, tai jokia problema – užsiregistruoti oficialioje svetainėje užtrunka vos keletą minučių!
Akcijos puslapis: https://secure.accorhotels.com/gb/leclub/earn/rewards-quest/gaming.shtml
Norint gauti nemokamus 1100 taškų, tereikia atsakyti į trumpas apklausas puslapyje, kuriose būsite supažindinti su „Le Club AccorHotels” klubo galimybėmis; peržiūrėti video filmukus bei paspausti ant įvairių pasiūlymų. Viską atlikti užtruksite ne ilgiau 5 minučių, o Jūsų profilyje sulig kiekviena įvykdyta užduotimi daugės surenkamų taškų. Maksimali surinktų taškų suma yra 1100. Surinktų taškų ir įvykdytų užduočių pavyzdys su jau gautais 1100 taškų:
Accorquest
Žinoma, už šią sumą dar negalėsite gauti nemokamų nuolaidos kuponų ar nemokamų nakvynių tinklo viešbučiuose. Bet surinktų 1100 taškų suma lygi 22 EUR sumai (oficialiai puslapyje skelbiama, kad 2000 taškų iškart prilyginami 40 EUR vertės kuponui, kurį galima panaudoti arba viešbučiui rezervuoti, arba kitoms paslaugoms užsisakyti). 22 EUR už 5 minučių „darbą” yra visai neblogas atlygis, tiesa? 🙂 Prie jų pridėjus keletą rezervuotų naktų ar sudalyvavus ateityje būsiančiose kitose „Le Club AccorHotels” klubo akcijose, galima nesunkiai sukaupti 2000 taškų, už kuriuos gausite jau realias nuolaidas ir privilegijas! Taipogi primename, kad 2 kartus metuose viešbučių tinklas „Accor“ skelbia mega išpardavimų savaitę, kurios metu visiems jų tinklo viešbučiams taikoma net -40% nuolaida. Apie vieną jų super akciją mes jau buvome skelbę spalio mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.