Super akcija nuo Orbitz! Kompensuojama net $50 nuo $100 išleistos sumos nakvynėms!

Nuostabus pasiūlymas nuo Orbitz viešbučių rezervacijos sistemos!!! Bet kokioms viešbučių rezervacijoms, kurios viršija 100 USD sumą, Orbitz kompensuoja net 50 USD! Žinoma, kuo sumokėta suma už viešbučius didesnė, tuo procentaliai gauta nuolaida yra mažesnė. Tad optimaliausias ir geriausias būdas sutaupyti – susidėlioti nakvynių rezervacijas taip, kad jos kainuotų ne daugiau 100-110 $. Tiesa, norint gauti šią kompensaciją, už viešbučius reikia sumokėti per Masterpass sistemą.
Lietuva taipogi jau pasirašė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių bendrove „MasterCard“. Lietuviai populiarins milžinės elektroninių mokėjimų sprendimą „MasterPass“ – kartu su savo paslaugomis siūlys prekybininkams naudotis ir „MasterPass“ mokėjimų sistema. Tad jei nesate užsiregistravę „MasterPass“ mokėjimų sistemoje, dabar turite labai gerą progą tai padaryti ir pasinaudoti šiuo nerealiu Orbitz pasiūlymu. Detalesnė informacija ir registracija oficialioje „MasterPass“ svetainėje adresu: https://masterpass.com/
Kaip rezervuoti viešbuti ir pasinaudoti šiuo nerealiu pasiūlymu:
Apsilankote Orbitz oficialiame puslapyje ir viešbučių paieškos langelyje nurodote miestą, datą bei įvedat nuolaidos kodą: MASTERPASS
Nėra jokio minimalaus praleistų naktų kiekio. Svarbiausia sąlyga, kad rezervacijos suma būtų didesnė nei 100 USD!
Šis pasiūlymas galioja iki pat šių metų pabaigos arba kol bus išnaudotas 500,000 rezervacijų limitas. Nuolaidos kodas galioja daugumai viešbučių rezervacijų iki 2016 metų birželio 30 dienos!
Atlikus paiešką ir sulaukus viešbučių paieškos rezultatų, reikėtų rinktis ir žiūrėti kainas tik tų viešbučių, prie kurių yra žalias užrašas: Promo code eligible , tai reiškia, kad šiam viešbučiui taikomas nuolaidos kodas. Pavyzdys čia:
Promo_code_eligible
Pasirinkus viešbutį, Jums automatiškai bus pritaikyta 50 USD nuolaida:
Promo_code_eligible2
Dėmesio! Kaip dažniausiai būna, panaudojus tokius nuolaidų kodus, absoliučiai visos viešbučių rezervacijos sistemos nuskaito visą viešbučių rezervacijos sumą Jums nuo kortelės. Tai reiškia, kad nemokamai atšaukti viešbučio užsakymo jau nebegalėsite. Tad rezervuodami viešbutį su nuolaidos kodu jau turite būti galutinai nusprendę jame apsistoti.
Sėkmės keliaujantiems ir tiems, kurie planuoja pasinaudoti šiuo pasiūlymu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.