Neįtikėtina! Beveik visiškai nemokami viešbučiai visame pasaulyje užsakant juos per „Travelocity“!

Akivaizdu, bet neįtikėtina – viešbučių ir skrydžių rezervacijos sistema „Travelocity“ paskelbė 10, 20, 30 USD vertės nemokamus kuponų kodus, kuriuos galite panaudoti bet kokiems viešbučiams rezervuoti jų sistemoje, be jokios minimalios užsakymo sumos! Tad labai lengva paskaičiuoti, jog užsisakant viešbutį, kurio kaina nesiekia 10 JAV dolerių už naktį, jo rezervacija bus visiškai nemokama! Tereikės susimokėti dolerį ar kelis dolerius vietos mokesčių, kurių nuolaidos kuponai nekompensuoja. Nuostabu, tiesa? Konkretus nuolaidos dydis priklauso nuo rezervuotų naktų skaičiaus, t.y. jei užsakote kambarį vienai nakčiai – galite pritaikyti 10 USD dolerių nuolaidos kuponą, jei dviems naktims – 20 USD, o jei trims – 30 USD kuponą. Viskas labai paprasta! Netikite? Išbandykite patys!
Jums tereikia apsilankyti svetainėje http://www.travelocity.com/Hotels ir atlikti viešbučių paiešką bet kuriame pasaulio mieste. Tarkim, pasirenkame Varšuvą, Stambulą, Bankoką ar bet kurį kitą miestą! Surastus viešbučius išsirūšiuojame pagal kainą ir ieškome tų viešbučių, prie kurių yra prierašas: „Travelocity Rate” – nuolaida taikoma tik šiems viešbučiams!

Išsirenkate viešbutį, paspaudžiate „Reserve” mygtuką ir sekančiame lange surandate specialų „Enter a coupon or promotion code” laukelį, į kurį reikės įrašyti vieną iš trijų kodų. Jei viešbutį norite rezervuoti vienai nakčiai, reikia suvesti T1NIGHT nuolaidos kodą. Atitinkamai, jei rezervuosite viešbučius 2 ar 3 naktims, nuolaidos kodai bus T2Nights arba T3NIGHT. Paspaudus „Apply Coupon” Jums bus atitinkamai pritaikyta 10, 20 arba 30 JAV dolerių nuolaida pasirinktam viešbučiui:

Kaip matote, už nakvynę šiame Varšuvos viešbutyje reikės mokėti tik 1,13 JAV dolerio! Tuo tarpu Stambule viešbutis gali kainuoti vos 0,74 JAV dolerio:

Šis pasiūlymas yra unikalus tuo, kad norint panaudoti nuolaidos kodą, nėra reikalaujama minimalios viešbučio užsakymo sumos. Tad pasirinkus pigesnius viešbučius ar hostelius, juose galima apsistoti už 1 USD ar net mažesnę sumą!
Dar geresnė naujiena yra ta, kad viešbučius galima rezervuoti iki pat 2017 metų pabaigos, t.y. guodžio 31-osios!
Kuponų galiojimo data: iki 2017 metų gegužės 15 dienos (bet kažkodėl manome, jog tai netiesa ir jau kelių dienų bėgyje bus įvesti apribojimai dėl minimalių užsakymų sumų)
Tiesa, reikia atskirai paminėti, kad didiesiems tarptautiniams viešbučių tinklams (Accor, Amberton, Europa, Hilton, Kempinski, Radisson ir kt.) priklausantiems viešbučiams nuolaidos kodo pritaikyti nepavyks.
Kaip dažniausiai būna, panaudojus tokius nuolaidų kodus, absoliučiai visos viešbučių rezervacijos sistemos nuskaito visą viešbučių rezervacijos sumą Jums nuo kortelės. Tai reiškia, kad nemokamai atšaukti viešbučio užsakymo jau nebegalėsite. Tad rezervuodami viešbutį su nuolaidos kodu jau turite būti galutinai nusprendę jame apsistoti.
Tai tiek. Pasidalinkite komentaruose, kokius viešbučius ir už kokią sumą pavyko rezervuoti! 🙂

10 thoughts on “Neįtikėtina! Beveik visiškai nemokami viešbučiai visame pasaulyje užsakant juos per „Travelocity“!

 • 2017-03-15 at 05:50
  Permalink

  Galbut buvo limitas, bet turejo tada pranesti, kad neklaidint zmoniu….

  Reply
 • 2017-02-22 at 22:05
  Permalink

  Manau nebegalioja, nes raso proveva valid coupon code.

  Reply
 • 2017-02-13 at 18:50
  Permalink

  Jei panaudosiu 10 baksu vienai nakciai tai kitame viesbutyje likusioms 2 naktims negalesiu naudoti?
  Zodziu reikia viska panaudoti tik vienam viesbuciui 1, 2 ar 3 namtims?

  Reply
  • 2017-02-14 at 08:06
   Permalink

   Asmeniškai šią problemą išsprendžiau sekančiai:
   A. Rezervavau vieną viešbutį už kelis dolerius su vienai nakčiai skirtu kuponu su savo emailu (automatiškai sukuria paskyrą „Travelocity”)
   B. Pabandžius rezervuoti kitą viešbutį su esama paskyra, to paties kodo įvesti neleidžia. Tipo, jis jau panaudotas. Problema buvo lengvai išspręsta atsijungus nuo paskyros ir rezervuojant viešbutį su kitu emailu 🙂

   Reply
   • 2017-02-14 at 11:46
    Permalink

    nu niekaip nepavyksta suradus nakvyne su Travelocity rate pritaikyti 1 nakties koda, net ir registravusis

    Reply
 • 2017-02-13 at 14:20
  Permalink

  Ruošiuos kelionei, pabandžiau ieškot Londone , Jakartoje bet neradau nei vieno viešbučio , kur taikoma Travelocity rate .

  Reply
  • 2017-02-14 at 08:04
   Permalink

   Neįsivaizduoju kaip tai įmanoma. Tik ką, va, patikrinau asmeniškai Džakartą – čia pilna viešbučių su „Travelocity Rate”. Londone jų taip pat pilna (pigiausias po 16 USD dviems žmonėms be nuolaidos kodo).

   Reply
 • 2017-02-13 at 09:59
  Permalink

  O man kažkodėl rašo, kad „Please provide a valid coupon code.” kai bandau panaudoti panaudoti kodą, skirtą dviems naktims 🙁

  Reply
  • 2017-02-13 at 10:07
   Permalink

   Klaidą padarėme. Pataisėme naujieną. Kodas dviems naktims: T2Nights

   Reply
 • 2017-02-13 at 09:55
  Permalink

  Afygienai!!! Dvivietis kambarys Rygoje kainuoja vos 4,47 USD 🙂 Aciu!

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.