Ir vėl visiškai nemokamai galima įsigyti „RyanAir“ 10 € vertės kuponą! Paskubėkite!

Pernai metų lapkričio mėnesį skelbėme naujieną, kurioje detaliai supažindinome kaip visiškai nemokamai galite gauti 10 € vertės „RyanAir“ kuponą, kuriuo galite padengti įvairias išlaidas „RyanAir“ oficialiame puslapyje – tiek pirkdami bilietus, tiek įsigydami papildomas paslaugas jau įsigytų kelionės metu (pirmenybinį įlaipinimą ar geresnes kėdes ties lėktuvo sparnais). Nuoroda į ankstesniąją naujieną.
Nuo šiandien iki rugsėjo 9 dienos visi norintys gali vėl įsigyti šį €10 arba £10 „RyanAir“ kuponą. Vienintelė sąlyga – susikurti naują „RyanAir“ paskyrą oficialioje avialinijų svetainėje adresu http://www.ryanair.com/. Kaip jau rašėme pernai metais, norint gauti šį kuponą reikės pilnai užpildyti visą Jūsų naujai susikurtą paskyrą nurodant visus duomenis. Užpildžius paskyros informaciją 100%, Jūs būsite apdovanoti nemokamu €10 arba £10 „RyanAir“ kuponu, kurį turėsite išnaudoti skrydžiams iki 2017 metų sausio 31 dienos. Naujų skrydžių rezervacijas su šiuo kuponu galite atlikti tik iki šių metų rugsėjo 21 dienos. Visas akcijos sąlygas galite perskaityti oficialioje „RyanAir“ svetainėje arba paprasčiausiai paspausdami čia.
Oficialus akcijos puslapis: https://www.ryanair.com/gb/en/plan-trip/flying-with-us/myryanair-offer
Visa užpildymo procedūra užima ne daugiau 5 minučių 🙂 Taip, va, lengvai ir paprastai galite gauti „RyanAir“ 10 EUR kreditą savo sekančiai kelionei! Žinant, kad žiemos sezonu neretai „RyanAir“ skrydžiai kainuoja vos 10 € į vieną pusę (kaip pvz., skrydžiai į Oslą, Frankfurtą ar Kopenhagą), tai gavus ir panaudojus šį kuponą galite nuskristi vienu šių reisų visiškai NEMOKAMAI! Super pasiūlymas, kuriuo verta ir reikia kuo skubiau pasinaudoti kiekvienam (net ir turinčiam paskyrą – juk visada galima susikurti naują 🙂 )!
Ir dar toks prašymas/pastebėjimas. Mes kasdien NEMOKAMAI Jums skelbiame įvairiausius pasiūlymus už tai negaudami JOKIO atlygio. Malonėkite ir Jūs mums duoti grįžtamąjį ryšį: pareklamuokite mūsų puslapį, naujienas, galų gale – užsisakykite viešbučius Jūsų kelionių metu per mūsų svetainės nuorodas. Jums tai nieko papildomai nekainuoja, o mums tai tikrai svarbu.


Booking.com

One thought on “Ir vėl visiškai nemokamai galima įsigyti „RyanAir“ 10 € vertės kuponą! Paskubėkite!

  • 2016-09-07 at 19:05
    Permalink

    Bet juk apmove tave anakart, dave, o paskui panaikino… Ar grazino parazitai?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.