Neįtikėtina – visiškai nemokamas £10 vertės eDreams kuponas!


Akivaizdu, bet neįtikėtina – skrydžių rezervacijos sistema eDreams paskelbė £10 vertės nemokamą kuponą, kurį galite panaudoti bet kokiems skrydžiams, be jokios minimalios rezervacijos sumos! Kadangi per eDreams sistemą galima susirasti tiek RyanAir, tiek WizzAir pigių oro linijų bendrovių skrydžius, pritaikius šį £10 vertės kuponą, galima skraidyti NE-MO-KA-MAI!
Netikite? Išbandykite patys 🙂
Jums tereikia apsilankyti svetainėje https://www.edreams.co.uk/ ir susirasti bet kokį Jus dominantį skrydį. Tarkim, mes pavyzdžiu pasirinkome RyanAir skrydį iš Vilniaus į Brėmeną, kuris kainuoja 22 EUR oficialioje RyanAir svetainėje:
Fyntas1
Lygiai tą patį skrydį, tomis pačiomis dienomis mes susirandame ir eDreams svetainėje. Kaina iš pat pradžių rodoma be jokių mokesčių, bet tai netrukdo suvesti nuolaidos kodą, kuris suteikia £10 vertės nuolaidą nuo bet kurios skrydžio rezervacijos:
Fyntas2
Vos nepamiršome paminėti, kad £10 vertės nuolaidą suteikia kodas: SALES . Jį pritaikius ir suvedus kontaktinę informaciją apmokėjimo lape gauname tokius, va, širdžiai mielus skaičius ir vaizdus:
Fyntas3
Taip išeina, kad eDreams svetainė mums turi net primokėti, kad mes skristumėm rezervuodami bilietus per ją 🙂 Žinoma, tokią kainą gauname tik mokėdami Visa Entropay kortele. Nurodę bet kurias mums įprastas banko korteles, kaina padidėja, bet ji vis vien išlieka žemesnė, nei perkant bilietus per oficialią RyanAir svetainę! Tai jau 3 mūsų naujiena apie nemokamus skrydžius po Europą. Ir kas sakė, kad keliauti nemokamai neįmanoma? 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Neįtikėtina – visiškai nemokamas £10 vertės eDreams kuponas!

  • 2016-01-11 at 14:57
    Permalink

    Su Mastercard kortele kaina būtų beveik 23 svarai

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.