Pigūs bilietai į Kirgizijos sostinę Biškeką iš Minsko – tik 211 EUR į abi puses!


Atsirado labai pigių bilietų iš kaimyninės Baltarusijos sostinės Minsko į tolimąją Kirgiziją! Pigūs skrydžiai į Kirgiziją su didžiausia Rusijos oro linijų bendrove „Aeroflot“ iš Minsko tekainuoja vos 211 EUR! Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Skrydžiai jungiamieji, su trumpu sustojimu Maskvoje, tad Rusijos vizos vykstant į Kirgiziją nereikės. Tiesa, neišvengiamai bus reikalinga Baltarusijos viza, kainuojanti apie 20 EUR ir galiojanti 30 dienų. Iki Minsko iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima nuvykti autobusu arba traukiniu. Vizos kelionei į Kirgiziją Lietuvos piliečiams nereikia.
Kirgizija – tai šalis, kurioje gyvena klajoklių tauta tarp didingų Tian Šanio kalnų, tarp lygumose skendinčių ežerų, su kaimenėmis avių, žaliuojančiomis pievomis ir spalvingais turgumis. Tai šalis, kur susipynę tradicijos ir kultūros tarp rytų ir pietų Azijos tautų. Kirgizija žinoma savo įspūdingais kalnais ir klajoklišku piemenų gyvenimu, egzotiška virtuve ir turistų nenutryptais takais. Ieškant autentiškų, tyrų ir nunumindžiotų maršrutų – verta rinktis Kirgiziją. Tik čia Jūs rasite autentišką ir nuostabią gamtą bei nuoširdžius bei svetingus vietoje gyvenančius žmones.
Kirgizija išsidėsčiusi Tianšanio kalnuose, tad didžioji teritorijos dalis yra 2500 m. virš jūros lygio ar net aukščiau. Gamta šalyje yra labai įvairi. Pievos po truputį pereina į snieguotas kalnų viršūnes. Nors Kirgizijoje turizmas vis labiau plėtojamas, bet į šalį atvyksta palyginus nedaug turistų. Todėl čia galima rasti puikių vietų, kur poilsio nedrumsčia turistų gausa. Didžiausi Kirgizijos miestai yra nutolę vienas nuo kito ir labai skirtingi. Šalies šiaurėje išsidėstęs Biškekas yra labai besikeičiantis, vakarietiškas miestas. O pietuose esantis Ošas yra netoli nuo sienos su Uzbekija, tad jame juntama didelė kaimynės įtaka. Viena gražiausių vietų Kirgizijoje – Isyk Kulio ežeras, kurį iš visų pusių supa įspūdingi Tian Šanio kalnai ir kurį maitina daugiau nei 80 upių. Ežeras, tyvuliuojantis šalies šiaurės rytuose, toks didelis, kad labiau primena jūrą. Jo ilgis – 182 km, plotis – 58 km. Dėl didelio gylio (apie 278 m) ežero vanduo niekada neužšąla. Ir klimatas čia specifinis, jūrinis, vėsesnis ir drėgnesnis nei kitose Tian Šanio tarpukalnėse.

Isyk Kulio ežero vaizdai
Isyk Kulio ežero vaizdai

Pigių bilietų į Biškeką laikotarpis: 2016 m. sausis – spalis (yra bilietų visam vasaros sezonui!)
Skrydžių segmentai: Minskas-Maskva-Biškekas-Maskva-Minskas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Minskas-Biškekas-Minskas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.06.10 ir grįžimo 2016.06.25. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau. Pigių bilietų datų kol kas yra be galo daug.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Bilietai_Biskekas
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Minską į Kirgizijos sostinę Biškeką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.