Ecolines autobusais į Olandiją vos už 30 EUR!


Atsirado labai geras pasiūlymas nuo tarptautinių pervežimų bendrovės „Ecolines“ norintiems nuvykti į vieną Olandijos miestų – Roterdamą, Amsterdamą ar Hagą. Naujosios akcijos metu bilietai su 72% nuolaidą į bet kurį iš paminėtų Olandijos miestų kainuoja vos nuo 30 EUR į vieną pusę! Tai – puikus pasirinkimas planuojantiems savo kelionę pradėti Amsterdamo oro uoste, nes, kaip žinome mes visi, skrydžiai iš Lietuvos į Amsterdamo oro uostą yra labai brangūs. Gaila tik, kad akcijinių bilietų laikotarpis kiek trumpokas…
Akcijos laikotarpis: 2016.01.06 – 2016.01.08
Pigių kelionių laikotarpis: 2016.01.15 – 2016.01.31
Nuolaidos kodas:
Norintys įsigyti po 30 EUR kainuojančius autobuso bilietus į Olandiją, turėtų kuo skubiau apsilankyti „Ecolines“ oficialioje svetainėje http://ecolines.net/lt/ ir susirasti reikiamus bilietus kelionei. Jokio nuolaidų kodo vesti nereikia, užtenka susivesti dominančias kelionių datas, išvykimo ir atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti automatiškai pritaikyta atitinkama nuolaida bilietams. Išvykimai galimi iš visų didžiųjų Lietuvos miestų! Rezervacijos pavyzdys kelionei iš Kauno į Amsterdamą – pigūs autobuso bilietai į Amsterdamą kainuoja vos 30 EUR!:
Amsecol
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse yra:
Individualūs planšetiniai kompiuteriai (internetas, muzika, filmai, žaidimai)
Nemokamas belaidis internetas (WiFi)
Elektros lizdai kiekvienai sėdynei (220 V)
Nemokama kava, arbata
Patogios autobuso sėdynės ir daugiau vietos kojoms
Nemokamai galima vežtis iki 3 lagaminų
Oro kondicionierius

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.