Hitas! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Marakešą, Maroką – vos nuo 75 EUR į abi puses!


Jei svajojate pabėgti iš šalčio sukaustytos Lietuvos ir pasimėgauti vis dar karšta Afrikos saule – šis pasiūlymas Jums! Pigūs bilietai iš Vilniaus per Frankfurtą į Marakešą, ketvirtąjį pagal dydį Maroko miestą, dabar kainuoja nuo 75 EUR į abi puses! Čia tikrai rasite daug saulės, šilumos, komforto ir egzotikos. Marakešas dar kitaip vadinamas „Sacharos Paryžiumi“ – taip šį Maroko miestą pakrikštijo Vinstonas Čerčilis, pirmą kartą čia apsilankęs 1935 metais. Apsilankykite stebuklų ir paslapčių kupiname Marakeše ir Jūs! Tik čia turėsite galimybę pamatyti Afrikos spalvas, kontrastus ir egzotiką, pasimėgauti Maroko virtuve ir išbandyti jos prieskonius ir kvapus už skrydžius sumokėję nepilnai 75 EUR!
Pigių skrydžių į Maroką datos: 2016 metų sausis-vasaris (kai karščiai Afrikoje atlėgsta)
Skrydžių segmentai: Vilnius–Frankfurtas–Marakešas su grįžimu Marakešas–Londonas–Vilnius
Skrydžiai vykdomi Wizzair ir RyanAir pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Skrydžiai idealiai sudėlioti, su trumpais tarpiniais sustojimais Frankfurte ir Londone. Tai – tiesiog puiki kaina norintiems išvykti pailsėti ir pakeliauti po juodąją Afriką. Tiesa, data kelionei už šią kainą tėra viena – 2016 metų sausio 26-vasario 2. Žinoma, kelionę galima prasitęsti ir pabūti Maroke ilgiau, bet tokiu atveju kelionė kainuos šiek tiek brangiau. Pigiausio varianto rezervacijos pavyzdys čia:
RyrMarr
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti Wizzair ir RyanAir svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂 Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.