Pigūs bilietai į Antaliją, Turkija iš Oslo – tik nuo 80 EUR!


Atsirado labai pigių bilietų iš Oslo į žinomiausią ir didžiausią kurortinį miestą Turkijos pietuose, vieną populiariausių poilsio vietų Viduržemio jūros pakrantėje – Antaliją. Pigūs skrydžiai į Antaliją su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, su persėdimu Stambule, dabar kainuoja vos 80 EUR į abi puses! Į kainą įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas, o „Turkish Airlines“ vykdomų skrydžių metu būsite nemokamai vaišinami valgiais ir gėrimais lėktuve. Oslas iš Lietuvos paprastai ir pigiai pasiekiamas „WizzAir“ arba „RyanAir“ oro linijų pagalba, o skrydžiai paprastai tekainuoja vos 10 EUR į vieną pusę!
Antalija – spalvingas, smagus šiuolaikinis miestas, kartu nepraradęs ir senovės žavesio. Šio miesto istorija saugo daug mitų ir dingusių civilizacijų paslapčių. Antalijos senamiestis yra nedidelis, iki šiol aptvertas išlikusiomis senovinės tvirtovės sienomis. Vaikščiojant siauromis, klaidžiomis senamiesčio gatvelėmis tarp osmaniškojo stiliaus margų namų, mečečių ir parduotuvėlių, pasiklysti neleis miesto orientyras – 37 m aukščio Yivli minaretas, pastatytas XIII a. Jis iki šiol nepaliestas laiko galios ir gerai matomas iš bet kurios senamiesčio vietos. Regionas, kuriame įsikūrusi Antalija, senovėje buvo laikomas visų mistinių reiškinių centru, mūsų dienomis jis tapo „Turkijos Rivjera“. Šis regionas dabar garsėja aukščiausios klasės viešbučiais, sporto kompleksais, naktiniais barais ir prabangiomis parduotuvėmis. Turistus čia traukia nuostabus senamiestis su siauromis gatvelėmis, vedančiomis uosto link, mečetės ir ore tvyranti nepakartojama senovės dvasia. Antalijoje daug istorinių paminklų, puikiai išsilaikiusi senoji istorinė miesto siena. Šiandien Antalija – tikras rojus poilsiui žavingos gamtos prieglobstyje. Šioje vietovėje per metus būna apie 300 saulėtų dienų, o metų laikai egzistuoja tik kalendoriuje. Čia karaliauja tik du sezonai – pavasaris ir vasara. Nors kartą čia pabuvoję tvirtina, kad Antalijos peizažai yra patys gražiausi visoje Viduržemio jūros pakrantėje. Akį čia traukia tolyn už miesto baltuojančios Tauro kalnų viršūnės, vaizdingos uolos ir bangų skalaujami tarpekliai pajūryje. Žydras dangus ir krištolinė jūra kviečia mėgautis atostogomis.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausis – kovas
Skrydžių segmentai: Oslas-Stambulas-Antalija-Stambulas-Oslas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai iš Oslo į Antaliją su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.02.02 ir grįžimo 2016.02.16. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
OslAnt
Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Antaliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.