Neįtikėtinai pigūs bilietai iš Varšuvos ir Vilniaus į Maldyvus, Kiniją, Tailandą, Vietnamą, Japoniją – bilietų kaina prasideda vos nuo 291 EUR!

Pasiūlymas nebeaktualus. Sistemos klaida pašalinta, deja… Tikiuosi buvo laimingųjų, kurie spėjo įsigyti kur nors tikrai pigius bilietus 🙂 Pažadame ir toliau ieškoti bei skelbti įdomiausius ir pigiausius pasiūlymus!
Atsirado neįtikėtinai pigi galimybė su didžiausia Rusijos oro linijų bendrove „Aeroflot“ nuskristi į vieną šių valstybių: į Maldyvus, Kiniją, Tailandą, Vietnamą, Japoniją, Pietų Korėją ir t.t. Bilietų kaina į abi puses prasideda vos nuo 291 EUR! Ir nereali naujiena ta, kad kelionę galima pradėti Vilniuje arba Varšuvoje!!! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas! Skrydžiai jungiamieji, su trumpu sustojimu Rusijos sostinėje. Nerealu, tiesa?
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausio antra pusė – balandžio pradžia
Norint pasinaudoti šiuo tiesiog neįtikėtinu pasiūlymu, tereikia apsilankyti oficialioje „Aeroflot“ svetainėje adresu https://www.aeroflot.ru/cms/en/ ir atlikti mažą gudrybę – nurodyti, kad bilietų kainos būtų rodomos ne eurais ar rubliais, o… Azerbaidžano manatais. Už bilietus apmokate taipogi Azerbaidžano valiuta ir viskas – Jūsų rankose neįtikėtinai pigiai įsigyti bilietai! Susidomėjusiems tikrai reiktų paskubėti, nes čia tik laiko klausimas, kol „Aeroflot“ kompanija nepastebės šios jų sistemoje esančios valiutos konvertavimo klaidos.
Pateikiame pigių bilietų rezervacijos pavyzdį oficialioje „Aeroflot“ svetainėje pakeitus valiutą į AZN – Azerbaidžano manatus:
Aeroflotoakc
Kaip matote iš pavyzdžio, 2 savaičių kelionė kovo mėnesį iš Vilniaus per Maskvą į Maldyvus tekainuoja 345 EUR!!! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos į kurią nors paminėtą šalį su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

7 thoughts on “Neįtikėtinai pigūs bilietai iš Varšuvos ir Vilniaus į Maldyvus, Kiniją, Tailandą, Vietnamą, Japoniją – bilietų kaina prasideda vos nuo 291 EUR!

 • 2015-12-28 at 22:44
  Permalink

  nu nebuvo tuo metu pigiu bilietu, avia kompanijos puslapyje tuo metu ziurinejau…

  Reply
  • 2015-12-28 at 23:13
   Permalink

   Buvo. Ir buvo net kelias valandas. Print-screen’as gi pridėtas. Ar manote, kad jį mes su Photoshop’u sumaketavom?

   Reply
 • 2015-12-28 at 18:34
  Permalink

  Sveiki
  Domina kuo pigesni bilietai i tailanda 2 asmenims nuo sausio galo iki vasario galo +- 3 savaitems.
  Kiek kainuotu jusu sugaistas laikas jei jus rastumete tinkama varianta?

  Reply
 • 2015-12-28 at 17:46
  Permalink

  jau nuimta 🙂
  beje ar tokiais atvejais reikia dar rusijos vizos?

  Reply
  • 2015-12-28 at 18:17
   Permalink

   Rusijos vizos nereikia, nes busite tranzitineje zonoje.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.