Pigūs bilietai iš Budapešto prie giliausio ežero Žemėje – Baikalo, tik 287 EUR į abi puses!

Dar visai neseniai skelbėme apie pigius bilietus iš Berlyno į Irkutską, kur jų kaina prasidėjo vos nuo 354 EUR. Skubame pranešti apie dar pigesnį variantą nuvykti prie šios unikalios vietos! “Aeroflot” – didžiausia Rusijos oro linijų bendrovė, paskelbė apie akcijinius pigius skrydžius iš Vengrijos sostinės Budapešto per Maskvą į Irkutską! Kaip žinia – Irkutskas yra oficialūs “vartai” prie Baikalo ežero (juos skiria tik 70 km atstumas). Pigūs bilietai prie Baikalo ežero dabar tekainuoja vos 287 EUR į abi puses! Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Skrydžiai jungiamieji, su trumpu sustojimu Rusijos sostinėje. Budapeštą iš Lietuvos galima pigiai ir patogiai pasiekti pigiais tarptautiniais autobusų maršrutais.
Kas tas Baikalas? Ar tik ežeras rytų Sibire, didžiausias gėlo vandens telkinys, kuriame randasi penktadalis Žemės gėlo vandens (23 km3). Jis ir giliausias, kurio gylis per 1,5 km (1637 m). Nors ir ne didžiausias plotu pasaulyje, tačiau yra Belgijos dydžio (apie 31.500 km2). Jo ilgis – 636 km, plotis – iki 80 km. Vietiniai sako, kad senasis tėvas Baikalas pyksta, kai pavadinamas ežeru – ir jo pyktis pasireiškia kaip sarma, kultus ar barguzin, uraganiniai vėjai, pašiaušiantys bangas iki 4-6 m aukščio. 1996 m. Baikalas įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Vanduo šviesiai žalios spalvos, labai skaidrus. Vandens horizontas yra 456 m aukštesnis už pasaulinio vandenyno lygį.
Baikalo panorama:
Baikalo_ozero
Baikalas – vienas audringiausių pasaulio ežerų. Didžiausias vėjo greitis būna balandį, gegužę ir lapkritį. Bangų aukštis gali siekti 6 metrus. Pastoviems vėjams apibūdinti net sukurti tik jiems patiems skirti vardai, kaip pvz.:
Aukštutinis (Angaros) – šiaurės vėjas iš Aukštutinės Angaros upės slėnio, prasidedantis rugpjūčio viduryje. Neretai išsilaiko iki 10 d. Jo metu saulėta, nėra gūsių, bangavimas prie krantų silpnas, tačiau atviruose plotuose vanduo tamsėja ir pasidengia balta puta. Lapkričio pab.-gruodžio pr. Viršutinis išjudina Baikalą sukeldamas 4-6 m aukščio bangas. Jo sustiprėjimo požymiai yra ryškiai raudonas dangus tekant saulei ir debesų „kepurė” virs Baklanijaus ir Storojo iškyšulių.
Kultukas – Iš pietų pučiantis vėjas, sukeliantis smarkias audras ir lietingą orą. Jis nebūna ilgalaikis, dažnesis ir stipresnis rudenį. Jo būdingas požymis – rūkas Chamar-Daban kalnagūbryje.
Sarma – kalnų vėjo atmaina, stipriausia ir pavojingiausia. Jis išsiveržia iš Sarmos upės slėnio prie Mažosios jūros. Greitis siekia 40 m/sek. Vasarą jis gali staiga atsirasti iį taip pat netikėtai baigtis, rudenį kartais pučia ištisas paras. Jo požymis yra debesys virš Trigalvės viršūnės (1728 m) Pribaikalės kalnagūbryje, kai jų nuo jų atitrūksta ir pradeda žemyn slinkti nuoplėšos, iškart išsisklaidančios virš ežero.
Viso suskaičiuojama virš 30 vėjų pavadinimų.
Baikalas išsiskiria ir savo unikalia gyvūnija ir augalija, kuri egzistuoja tik prie šio ežero. Tik čia galima pamatyti tokius neįprastus gyvūnus kaip baikalinius ruonius, omulius, voveres skraiduoles, sibirines gerves ir dar kitų. Ežero dugne, kur vandens slėgis gali suknežinti 3 colių storio plieną, gyvena smulki permatoma žuvis, vadinama golomianka, kurios 35% sudaro riebalai. Medicinoje golomiankos taukai naudojami reumatizmo, aterosklerozės, sunkiai gyjančių žaizdų gydymui. Žinoma, garsiausia žuvis yra omulis, unikali Baikalo ežero lašišinė žuvis. Prie Baikalo ežero pastebimas įdomus reiškinys – masinis rudųjų meškų išėjimas prie ežero. Kalnų taigoje gyvena kabarga – pats mažiausias elnias Žemėje.
Baikalas visais laikais buvo garbintas dėl nepaprastos gyvybinės galios, jo Dvasios. Tai tikėjimas Gamtos didžiąja galia. Baikalas yra gyva būtybė, mistiškai veikianti žmogų. Baikalo vanduo laikytas gydomuoju.
Pigių bilietų į Baikalą laikotarpis: 2016 metų sausis – lapkritis
Skrydžių segmentai: Budapeštas-Maskva-Irkutskas-Maskva-Budapeštas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Berlynas-Irkutskas-Berlynas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.06.05 ir grįžimo 2016.06.15. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Budirk
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Budapeštą į Irkutską su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.