Pigūs bilietai iš Vilniaus prie vieno garsiausio pasaulyje ežero – Baikalo, tik 318 EUR į abi puses!

“Aeroflot” – didžiausia Rusijos oro linijų bendrovė, paskelbė apie akcijinius pigius skrydžius iš Vilniaus per Maskvą į Irkutską! Kaip žinia – Irkutskas yra oficialūs „vartai” prie Baikalo ežero (juos skiria tik 70 km atstumas). Pigūs bilietai prie Baikalo ežero dabar tekainuoja vos 318 EUR į abi puses! Skrydžiai jungiamieji, su trumpu sustojimu Maskvoje. Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas ir gėrimai lėktuve kelionės metu.
Kas tas Baikalas? Ar tik ežeras rytų Sibire, didžiausias gėlo vandens telkinys, kuriame randasi penktadalis Žemės gėlo vandens (23 km3). Jis ir giliausias, kurio gylis per 1,5 km (1637 m). Nors ir ne didžiausias plotu pasaulyje, tačiau yra Belgijos dydžio (apie 31.500 km2). Jo ilgis – 636 km, plotis – iki 80 km. Vietiniai sako, kad senasis tėvas Baikalas pyksta, kai pavadinamas ežeru – ir jo pyktis pasireiškia kaip sarma, kultus ar barguzin, uraganiniai vėjai, pašiaušiantys bangas iki 4-6 m aukščio. 1996 m. Baikalas įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Vanduo šviesiai žalios spalvos, labai skaidrus. Vandens horizontas yra 456 m aukštesnis už pasaulinio vandenyno lygį.
Baikalo panorama:
Baikalo_ozero
Baikalas – vienas audringiausių pasaulio ežerų. Didžiausias vėjo greitis būna balandį, gegužę ir lapkritį. Bangų aukštis gali siekti 6 metrus. Pastoviems vėjams apibūdinti net sukurti tik jiems patiems skirti vardai, kaip pvz.:
Aukštutinis (Angaros) – šiaurės vėjas iš Aukštutinės Angaros upės slėnio, prasidedantis rugpjūčio viduryje. Neretai išsilaiko iki 10 d. Jo metu saulėta, nėra gūsių, bangavimas prie krantų silpnas, tačiau atviruose plotuose vanduo tamsėja ir pasidengia balta puta. Lapkričio pab.-gruodžio pr. Viršutinis išjudina Baikalą sukeldamas 4-6 m aukščio bangas. Jo sustiprėjimo požymiai yra ryškiai raudonas dangus tekant saulei ir debesų „kepurė” virs Baklanijaus ir Storojo iškyšulių.
Kultukas – Iš pietų pučiantis vėjas, sukeliantis smarkias audras ir lietingą orą. Jis nebūna ilgalaikis, dažnesis ir stipresnis rudenį. Jo būdingas požymis – rūkas Chamar-Daban kalnagūbryje.
Sarma – kalnų vėjo atmaina, stipriausia ir pavojingiausia. Jis išsiveržia iš Sarmos upės slėnio prie Mažosios jūros. Greitis siekia 40 m/sek. Vasarą jis gali staiga atsirasti iį taip pat netikėtai baigtis, rudenį kartais pučia ištisas paras. Jo požymis yra debesys virš Trigalvės viršūnės (1728 m) Pribaikalės kalnagūbryje, kai jų nuo jų atitrūksta ir pradeda žemyn slinkti nuoplėšos, iškart išsisklaidančios virš ežero.
Viso suskaičiuojama virš 30 vėjų pavadinimų.
Baikalas išsiskiria ir savo unikalia gyvūnija ir augalija, kuri egzistuoja tik prie šio ežero. Tik čia galima pamatyti tokius neįprastus gyvūnus kaip baikalinius ruonius, omulius, voveres skraiduoles, sibirines gerves ir dar kitų. Ežero dugne, kur vandens slėgis gali suknežinti 3 colių storio plieną, gyvena smulki permatoma žuvis, vadinama golomianka, kurios 35% sudaro riebalai. Medicinoje golomiankos taukai naudojami reumatizmo, aterosklerozės, sunkiai gyjančių žaizdų gydymui. Žinoma, garsiausia žuvis yra omulis, unikali Baikalo ežero lašišinė žuvis. Prie Baikalo ežero pastebimas įdomus reiškinys – masinis rudųjų meškų išėjimas prie ežero. Kalnų taigoje gyvena kabarga – pats mažiausias elnias Žemėje.
Baikalas visais laikais buvo garbintas dėl nepaprastos gyvybinės galios, jo Dvasios. Tai tikėjimas Gamtos didžiąja galia. Baikalas yra gyva būtybė, mistiškai veikianti žmogų. Baikalo vanduo laikytas gydomuoju.Pigių bilietų į Baikalą laikotarpis: 2017 metų lapkritis-2018 metų gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Maskva-Irkutskas-Maskva-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Irkutskas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Maskvą į Irkutską su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.