To dar nebuvo!!! „RyanAir“ pigūs bilietai į įvairius Londono oro uostus iš Vilniaus bei Kauno – vos už 5 EUR į vieną pusę!

Skubame pranešti apie atsiradusius rekordiškai pigius bilietus iš Vilniaus bei Kauno į Londoną – vieną didžiausių pasaulio miestų, garsėjantį išdidžiais Parlamento rūmais, Big Ben‘u, pakeliamuoju Tauerio tiltu, įspūdingais muziejais, raudonais autobusais bei telefonų būdelėmis. Įspūdinga istorija ir giliomis tradicijomis pasižyminti Didžiosios Britanijos sostinė dabar pulsuoja greitu gyvenimo tempu, niekad nemiegančiu miesto centru, perpildytais barais ir klubais ir, žinoma, įvairiausių kultūrų žmonėmis. Atvykus į Londoną patariama nesnausti nė sekundės, o iškart pasinerti į šio niekad nemiegančio miesto gyvenimo ritmą: ar tai būtų klasikinių vietų lankymas, pasilinksminimas tradiciniuose britiškuose pub‘uose, o gal tiesiog klaidžiojimas nežinomomis gatvėmis. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 5 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Ar įmanoma įsivaizduoti Londoną, be karališkos šeimos, be savo tradicijų? Bet kurioje pasaulio šalyje praeitis nėra tokia svarbi net kasdieniniame gyvenime kaip Bekingamo rūmuose. “Tik nepanaikinkit monarchijos” – ištrūksta ne vienam užsieniečiui, dalyvaujančiam iškilmingame kariniame parade. Neišdildomus atsiminimus palieka juodos žvilgančios lokiukų kepurės, besišypsanti karalienė, Londono dviaukščiai autobusai, Big Beno laikrodis ir gotikiniai fasadai. Jei kas nors nori pajusti tikrą anglišką dvasią, tereikia viename iš prašmatnių viešbučių ar restoranų išgerti arbatos. ”Arbata – tai vaistas nuo liūdesio” – tikina anglai. O gal kas norėtų bare pabandyti išgerti pusę kvortos alaus?
Pigių skrydžių į Londoną datos: 2018 metų sausis (datų pasirinkimas – labai mažas, taipogi reikia akcentuoti, kad už 10 EUR atlikti „round-trip“ kelionę galima tik kelionę pradedant Londone)
Skrydžių segmentai: Kaunas/Vilnius-Londonas bei Londonas-Kaunas/Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Londoną dabar kainuoja nuo 5 EUR už kelionę viena kryptimi. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad susidomėjusiems siūlome suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia (Londonas už 5 EUR iš Kauno):
Kaip matote, yra bilietų už 5 EUR ir iš Londono į Kauną, bet, kaip jau minėjome, už 5 EUR grįžtamieji skrydžiai yra ankstesni, nei kelionė į priekį. Tad už 10 EUR suskraidyti įmanoma tik maršrutu Londonas-Kaunas/Vilnius-Londonas, o ne atvirkščiai.
Lygiai taip pat yra bilietų po 5 EUR ir iš Vilniaus į Londoną bei grįžtant atgal:

Nenorite skristi į Lutoną? Yra už 5 EUR bilietų ir į Stansted’ą:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Londono centre su netoliese esančiu metro sustojimu 3* „Best Western London Peckham Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 248,00 EUR arba 49,60 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 6,9 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Peckham
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Londone ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.