Neįtikėtina! Pigūs bilietai iš Vilniaus į tolimąsias bei įspūdingąsias Azorų salas Portugalijoje – vos nuo 30 EUR į abi puses!!!

Fantastiškai nerealus pasiūlymas kelionių gurmanams! Vos už 30 EUR sumą galima aplankyti pačias gražiausias ir įspūdingiausias Portugalijos vietas – pasakiškas Azorų salas, nutolusias nuo Lietuvos per 4200 km ir kurios yra beveik pačiame Atlanto vandenyno viduryje bei vadinamos tikru rojaus kampeliu. Vizitas čia tekainuotų vos 30 EUR už kelionę į abi puses – tiek kainuotų 6 atskiri „RyanAir“ skrydžiai kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje. Dėmesio, ši fantastiška bilietų kaina galioja tik šiandien. Jei Jus pasiūlymas sudomino, bilietus pirkti privalote čia ir dabar. Tikėtina, kad po valandos-kitos šių bilietų jau nebebus. Taipogi norime pažymėti, kad tiek vykstant į priekį, tiek grįžtant Jums neišvengiamai bus reikalinga nakvynė Porto mieste, kas iš principo nėra blogai – turėsite laiko pasivaikščiojimui bei pažinčiai su šiuo dar vienu įspūdingu Portugalijos miestu!
„Neatrastas Atlanto lobis“ – taip 1,5 tūkst. km į vakarus nuo Lisabonos nutolusį Portugalijai priklausantį Azorų salyną vadina tie, kuriems teko jame apsilankyti. Autonominis Azorų regionas – tai devynių salų vulkaninės kilmės archipelagas Atlanto vandenyne. Didžiausioje ir gausiausiai gyvenamoje saloje, karštosiomis versmėmis, smaragdiniais ežerais ir ananasų plantacijomis garsėjančioje Sao Migelyje, įsikūrusi salyno sostinė Ponta Delgada. Visiems, trokštantiems pasimėgauti maudynėmis garuojančiame vandenyje ir karštosiose versmėse virtų kiaušinių skoniu nebūtina ryžtis ilgam ir varginančiam skrydžiui į Japoniją ar pasmerkti save drėgnoms ir vėjuotoms atostogoms Islandijoje – patyrę keliautojai pataria pasimėgauti visais anksčiau minėtais malonumais, gamta, ramybe bei švelniu subtropiniu klimatu Portugalijai priklausančiose Azorų salose.
Dauguma salose augančių augalų – gyvos fosilijos. Manoma, jog panašūs į čia augančius miškus Europos žemyne vešėjo dar iki ledynmečio, kuris aplenkė Azorų salas. Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.
Viešint Azorų salose, kasdien galėsite mėgautis tokiais ar panašiais vaizdais:

Sete Cidades ežero apylinkės, Azorų salos, Portugalija
Sete Cidades ežero apylinkės, Azorų salos, Portugalija

Azorų salos išsidėsčiusios trimis grupelėmis 650 km ilgiu, salynui taip pat priklauso daug negyvenamų salelių. Čia atvykus galima leistis į kvapą gniaužiančią kelionę keltu iš salos į salą. Devynios archipelago salos – panašios, bet skirtingos, kiekviena jų turi savų privalumų. Pavyzdžiui, tykioje Pico saloje stūkso aukščiausia Portugalijos viršukalnė, Terseira – ideali vieta banginiams ir delfinams stebėti. O pėsčiomis nesunkiai apeinamoje Korvo saloje per keletą dienų galėsite pažinti visus jos gyventojus – juk čia jų mažiau nei pusė tūkstančio. Yra tvirtinančių, kad Azorų salos – tai legendinės Atlantidos liekanos. Tačiau dažniausiai Azorų salos yra lyginamos su Islandija – čia gausu užgesusių ugnikalnių, kurių krateriuose dabar yra nuostabaus grožio ežerai. Skirtingai nuo Islandijos, klimatas Azorų salose yra švelnus ir šiltas – vidutinė temperatūra žiemą apie 18 laipsnių, vasarą – apie 24. Ponta Delgada – svarbus transporto centras. Pro miestą eina transatlantiniai jūrų keliai, veikia apsirūpinimo degalais ir smulkaus laivų remonto punktas.Pigių bilietų į Azorų salas laikotarpis: 2018 metų sausis (galimi keli, įvairios trukmės kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Niurnbergas-Porto-Ponta Delgada-Porto-Kiolnas-Vilnius
Visi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba parašyti mums ir mes galime Jums juos nupirkti! Bendra 6 skrydžių suma į Azorus tekainuoja neįtikėtinus 30 EUR (dėmesio, Jums bus reikalinga nakvynė Porto mieste tiek vykstant į priekį, tiek grįžtant). Vienas kelionės pavyzdžių čia:

Verta atskirai pastebėti, jog individualiai galite pasirinkti norimą praleisti dienų skaičių Porto mieste. Esant norui, čia galima pasisvečiuoti ir ilgiau prieš tęsiant kelionę atgal į Lietuvą arba skrendant į priekį link Azorų salų. Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame ant vandenyno kranto esančių apartamentų „Casa da Ilha“ nuomos variantą, kurių savaitės nuoma atsieitų vos 245,00 EUR arba 35,00 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 9,4 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Casa_da_Ilha
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Ponta Delgadoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Neįtikėtina! Pigūs bilietai iš Vilniaus į tolimąsias bei įspūdingąsias Azorų salas Portugalijoje – vos nuo 30 EUR į abi puses!!!

 • 2018-01-05 at 21:40
  Permalink

  sveiki,
  Man reikia keliauti vasario 19-24 į Azorų salas. Iš Kauno ar Vilniaus – nesvarbu. gal galite padėti sudėlioti skrydžius su pigių skrydžių kompanijomis.

  Ačiū

  Benediktas

  Reply
  • 2018-01-06 at 08:15
   Permalink

   Sveiki,
   Manau, kad galima, bet Jums reiktų mums atsiųsti elektronini laišką 🙂

   Reply
 • 2017-11-21 at 14:18
  Permalink

  Sveiki! 16d. jau vien iš Vilniaus i Nuremberga 25 eur. Gal yra kitų datų galimybių? Nereali kaina!

  Reply
  • 2017-11-21 at 14:49
   Permalink

   Viskas, bilietu nebeliko 🙁 Zinau, kad keli puslapio lankytojai spejo juos nusipirkti. Asmeniskai ir as pagal uzsakyma nupirkau 2 bilietus. Bet daugiau ju jau nebeliko – laimejo, kaip visada, greiciausi.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.