Neįtikėtina! Pigūs bilietai su „Lufthansa“ iš Vilniaus į tolimąsias bei įspūdingąsias Azorų salas Portugalijoje – vos nuo 193 EUR į abi puses!!! Yra patogių datų ir 2024 metų vasarai!

Skubame pasidalinti neįtikėtina naujiena kaip super pigiai iš Vilniaus galima aplankyti pasakiškas Azorų salas, nutolusias nuo Lietuvos per 4200 km, kurios yra beveik pačiame Atlanto vandenyno viduryje bei vadinamos tikru rojaus kampeliu. ✨ Jei visa tai norite pamatyti ir pajusti Jūs pats – šis pasiūlymas Jūsų nepaliks abejingais! „Lufthansa AG“ – didžiausia Europos oro linijų bendrovė pagal lėktuvų ir aptarnautų keleivių skaičių pasiūlė pigius, vos nuo 193 EUR kainuojančius bilietus iš Vilniaus per Frankfurtą į šią tolimą bei paslaptingą vietą! Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Kas įdomiausia, tai yra datų per patį sezono piką, t.y. birželio ir liepos mėnesiais! ✈
„Neatrastas Atlanto lobis“ – taip 1,5 tūkst. km į vakarus nuo Lisabonos nutolusį Portugalijai priklausantį Azorų salyną vadina tie, kuriems teko jame apsilankyti. Autonominis Azorų regionas – tai devynių salų vulkaninės kilmės archipelagas Atlanto vandenyne. Didžiausioje ir gausiausiai gyvenamoje saloje, karštosiomis versmėmis, smaragdiniais ežerais ir ananasų plantacijomis garsėjančioje Sao Migelyje, įsikūrusi salyno sostinė Ponta Delgada. Visiems, trokštantiems pasimėgauti maudynėmis garuojančiame vandenyje ir karštosiose versmėse virtų kiaušinių skoniu nebūtina ryžtis ilgam ir varginančiam skrydžiui į Japoniją ar pasmerkti save drėgnoms ir vėjuotoms atostogoms Islandijoje – patyrę keliautojai pataria pasimėgauti visais anksčiau minėtais malonumais, gamta, ramybe bei švelniu subtropiniu klimatu Portugalijai priklausančiose Azorų salose.
Dauguma salose augančių augalų – gyvos fosilijos. Manoma, jog panašūs į čia augančius miškus Europos žemyne vešėjo dar iki ledynmečio, kuris aplenkė Azorų salas. Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.
Mūsų puslapio komanda viešėjo Azoruose 2022 metų liepos mėnesį ir su puslapio skaitytojais galime pasidalinti keliomis autorinėmis nuotraukomis iš vienos gražiausių Azorų salų vietos – Sete Cidades ežero apylinkių, kuris yra susidaręs ugnikalnio krateryje:

Pakeliui link Sete Cidades ežero apžvalgos taško
Vaizdas nuo tolimiausios apžvalgos aikštelės 👀
Nepraėjo ir 30 minučių, kai viskas paskendo debesyse 🌫

Azorų salos išsidėsčiusios trimis grupelėmis 650 km ilgiu, salynui taip pat priklauso daug negyvenamų salelių. Čia atvykus galima leistis į kvapą gniaužiančią kelionę keltu iš salos į salą. Devynios archipelago salos – panašios, bet skirtingos, kiekviena jų turi savų privalumų. Pavyzdžiui, tykioje Pico saloje stūkso aukščiausia Portugalijos viršukalnė, Terseira – ideali vieta banginiams ir delfinams stebėti. O pėsčiomis nesunkiai apeinamoje Korvo saloje per keletą dienų galėsite pažinti visus jos gyventojus – juk čia jų mažiau nei pusė tūkstančio. Yra tvirtinančių, kad Azorų salos – tai legendinės Atlantidos liekanos. Tačiau dažniausiai Azorų salos yra lyginamos su Islandija – čia gausu užgesusių ugnikalnių, kurių krateriuose dabar yra nuostabaus grožio ežerai. Skirtingai nuo Islandijos, klimatas Azorų salose yra švelnus ir šiltas – vidutinė temperatūra žiemą apie 18 laipsnių, vasarą – apie 24. Ponta Delgada – svarbus transporto centras. Pro miestą eina transatlantiniai jūrų keliai, veikia apsirūpinimo degalais ir smulkaus laivų remonto punktas.Pigių bilietų į Azorų salas laikotarpis: 2024 metų vasaris-rugsėjis (datų pasirinkimas nėra didelis, reikia šiek tiek „pavargti” ieškant pigiausių bilietų)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Frankfurtas-Ponta Delgada-Frankfurtas-Vilnius (gali būti ir papildomo persėdimo taškų)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukų žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Ponta Delgada-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kas įdomiausia, tai yra puikių kelionės variantų ir 2024 metų vasarais su šeštadieniniais išvykimaisspausti čia:

Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Vasario 12-20 d.
Kovo 6-13 d.
Birželio 29-Liepos 6 d.
Liepos 6-19 d.
Rugsėjo 19-27 d.
Ir daugelis kitų datų. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Ponta Delgadą su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.