Hitas! WizzAir pigūs bilietai į Ženevą, Šveicariją iš Varšuvos – tik 19,50 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Varšuvos į antrąjį pagal dydį Šveicarijos miestą – Ženevą, kuriame galima išvysti ne vieną dėmesio vertą objektą! Tarptautiniu mastu – tai žinomiausias Šveicarijos miestas. Ženeva yra ne tik JTO ir kitų pasaulinių organizacijų būstinių vieta, bet ir architektūros, istorijos ir pramogų vieta. Miestas įsikūręs ten, kur Ronos upė išteka iš Ženevos ežero. Pats miestas labai jaukus ir traukiantis sugrįžti. Tik čia galite surasti visame Pasaulyje garsųjį Ženevos Gėlių laikrodį. Visa Šveicarija garsėja geriausiais pasaulio laikrodžiais ir punktualumu. O Ženevos senamiestyje nuo 1955 m. veikia Gėlių laikrodis. Ši turistų gausiai lankoma vieta išsiskiria ne tik tuo, kad rodo tikslų laiką ir turi ilgiausią 2,5 m ilgio laikrodžio rodyklę pasaulyje. Šis laikrodis turi 12 padalų, kurios žymi valandas, o kiekvienos valandos metu skleidžiasi skirtingi augalai. Kelionės į Ženevą metu privalote pasigrožėti Jet d’Eau fontanu. Tai vienas didžiausių fontanų pasaulyje, todėl jo nepastebėti tiesiog neįmanoma. Fontanas visais metų laikais sulaukia be galo daug turistų, tačiau pats gražiausias vaizdas būna rudenį ir pavasarį, kai fontanas vakarais būna apšviestas. Ženeva, turinti daugiau nei 20 parkų, laikoma vienu žalesnių Europos miestų.
Ženeva apsilankiusius ypatingai sužavės ant kalvos išsidėstęs senamiestis, savo siauromis, vingiuotomis gatvelėmis, netikėtai atrandamomis aikštėmis bei trykštančiais fontanais. O pavargus, nesunkiai rasite jaukią kavinukę kurioje galėsite pailsėti, pavalgyti ar įsigyti suvenyrų greta esančiose parduotuvėlėse.
Ženeva – tai miestas, kuris nepaliks abejingų, jis sužavės tiek gamtos mylėtojus – tyvuliuojantis Ženevos ežeras ir Alpių kalnų apsuptis sukuria itin magišką atmosferą. Miestas pakerės ir besidominčius istorija bei kultūra, mat čia itin daug lankytinų vietų, suteikiama galimybė susipažinti geriau su Reformacijos judėjimo pradžia. Žinoma neliks nusivylę ir pramogų ieškantys, nes šis miestas pasižymi itin aktyviu naktiniu gyvenimu, čia gausu naktinių klubų, barų bei įvairiausių pramogų centrų.
Kelionę, kaip žinia, tektų pradėti Varšuvoje, kurią iš Kauno ar Vilniaus pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais, kurių kaina akcijų metu prasideda tik nuo 0,50-1 EUR!
Pigių bilietų į Ženevą datos: 2016 metų sausis-kovas
Pigių skrydžių segmentai: Varšuva-Ženeva-Varšuva
Bilietus galima įsigyti oficialioje Wizz Air svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Ženevą dabar kainuoja nuo 39 PLN (Lenkijos zlotus) į vieną pusę (kiek daugiau nei 9 EUR). Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Bet mes jau esame rašę kaip įsigyti šią Wizz Air narystę nemokamai. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
ZenevWizz
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti WizzAir svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.