Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Bazelį, Šveicarija, iš Varšuvos – tik 18 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Varšuvos į šiaurės vakarų Šveicarijoje esantį Bazelį, įsikūrusį tiesiog trijų šalių pasienyje su Vokietija ir Prancūzija ir nutolusį nuo Lietuvos per 1400 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 39 PLN (Lenkijos zlotus), kas yra nepilnai 9 EUR, už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionė būtų vykdoma „Wizz Air“ pigių oro linijų bendrovių lėktuvais. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Bazelis laikomas vienu iš gražiausių Šveicarijos miestų, kuris dar yra vadinamas sūrių sostine trijų šalių glėbyje. Būtų nesąžininga sakyti, kad Bazelis priklauso vien tik Šveicarijai. Šis unikalus miestas ribojasi su trims valstybėmis: Šveicarija, Vokietija ir Prancūzija, o miesto centre yra atskiros šveicarų, prancūzų ir vokiečių traukinių stotys. Vietiniai čia puikiai kalba visomis trejomis kalbomis, bet populiariausia – šveicarų su vokiečių dialektu. Reta tokių miestų, kuriuose viskas atrodo tobula: kiekviena miesto detalė dera tarpusavyje, o gatvėse niekada nerasi šiukšlių. Tai – miestas, suteikiantis žvalumo, žavintis kultūra ir aktyvumu, kuriame puikiai dera veržlumas ir poilsis. Tai miestas, kuriame vyrauja harmonija. Gausi istorija ir senos tradicijos – tai pagrindiniai Bazelio akcentai. Atvykus į Bazelį patariama nesnausti nė sekundės ir iškart pasinerti į šio, niekad nemiegančio miesto gyvenimo ritmą: klasikinių vietų lankymą, pasilinksminimą klube, ar dalyvavimą netikėtuose renginiuose. Verta pažymėti, kad vos už 3 h kelio nuo miesto Alpių papėdėje rasite pačių geriausių slidinėjimo kurortų.
Pigių bilietų į Bazelį laikotarpis: 2016 metų spalis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Bazelis-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Bazelį dabar kainuoja nuo 9 EUR (39 PLN) į vieną pusę. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. 2015 metų rudenį bei šių metų pradžioje buvome rašę, kaip buvo galima įsigyti šią „Wizz Air“ narystę faktiškai nemokamai. Dabar jau šio triuko atlikti nepavyks, tad nespėję įsigyti WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti 5 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Cedrati1
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Bazelio centre esančio 2* „STAY@Basel SBB“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 7 nakvynės atsieitų vos 552,00 EUR arba 78,86 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,2 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Stay_Basel
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Bazelyje ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.