Įdomu ir labai pigu! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Kauno į Liublianą, Slovėnija – vos nuo 42 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų į vieną gražiausių valstybių Europoje – Slovėniją! Paprastai į šią šalį vykstama iš Lietuvos su automobiliu, nes tiesioginių skrydžių iš Kauno ar Vilniaus oro uostų į Liublianą nėra. Bet sukombinavus 4 skrydžius bei susitaikius su nelabai patogiais persėdimais, iš Kauno arba Vilniaus nuvykti aplankyti Slovėniją galima labai pigiai, nes 4 kombinuotų skrydžių suma Jums atsieitų vos nuo 42 EUR už kelionę į abi puses, kas yra pigiausia mūsų matyta kaina į šią Europos valstybę. Persėdimo laikai tarpiniuose oro uostuose nėra patogūs, į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Mums teko jau pabuvoti Slovėnijoje, todėl drąsiai galime rekomenduoti šią šalį visiems. Šioje šalyje gamtos, miškų ir kalnų grožis tiesiog užburia. Čia reikia pabūti, kad suprasti, kokia tai graži ir įspūdinga šalis. Nepakartojamas gamtos grožis, neapsakomas vietinių žmonių nuoširdumas bei tvarka – visi pojūčiai pigios kelionės į Slovėniją metu Jus pasieks jau belipant iš lėktuvo. Kas gali būti nuostabiau už viliojančią akmenuotą Adrijos pakrantę? Čia, liksite pakerėti snieguotų Alpių viršukalnių, nedidelių miestelių ir baltų vilų kalnuose, kurios kyšo tarp vynuogynų, o baroko stiliaus sostinės senamiestis, tiesiog jus užburs nepaprastu savitumu. Austrija, Kroatija, Italija yra Slovėnijos kaimynės. Bet Slovėnija skiriasi nuo visų. Čia atvykę pastebėsite, kad tvarka ir švara čia – ideali, nėra didmiesčių triukšmo, o kraštovaizdžiai ženkliai turiningesni. Suprantama, kad Slovėnijos pasididžiavimas – garsiosios Alpės. Žiemos sezono metu, turistai plūste plūsta į slidinėjimo trasas ir nesvarbu kokio jie amžiaus. Savaitgaliais, mažai žmonių sėdi namie, nes visi pramogauja Alpėse ir mėgaujasi aktyviu poilsiu. Ar girdėjote apie Triglavą? Tai aukščiausias Slovėnijos kalnas, o į jį įkopti kartą gyvenime – tapusi kiekvieno slovėno pareiga.
Ar žinojote, kad būtent Slovėnijoje yra antra pagal dydį urvų ir požeminių upių sistema pasaulyje? Postojna jama ir Škocjanska jama – įspūdingieji urvai, kurie labiausiai lankomi turistų ir kurie nepalieka abejingų. O kur dar garsusis ir nuostabusis Bledo ežeras?
Pigių bilietų į Ljublianą laikotarpis: 2018 metų balandis-gegužė (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Kaunas-Londonas-Ljubliana-Londonas-Vilnius/Kaunas (skrendant iš Kauno persėdimai Londone gaunasi trumpesni, bet tada kelionės bilietai pabrangsta 15 EUR)Skrydžiai būtų vykdomi „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai Londone būtų gana ilgi, bet šį laiką, ypač skrendant į priekį, galima išnaudoti kelionei į Londono centrą bei pasivaikščiojimu čia. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.wizzair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Slovėniją iš Vilniaus kainuoja vos 42 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik privilegijuoti WDC nariai. Neturintys šios narystės keliautojai už bilietus mokės brangiau. Kombinuotos kelionės į priekį pavyzdys:

Kombinuotos kelionės atgal pavyzdys naktį praleidžiant Lutono oro uoste:

Dar kartą akcentuojame, kad keliaujant iš Kauno persėdimai Londone gaunasi gerokai trumpesni, tik bilietai tada pabrangsta viso 15 EUR. Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.