Neblogai! Pigūs bilietai iš Londono į Limą, Peru – vos 467 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas nuo „British Airways“ bendrovės: tiesioginiai skrydžiai iš Londono į Peru sostinę Limą kainuoja vos 467 EUR už kelionę į abi puses. Deja, bet į skrydžių kainą neįskaičiuotas registruojamas bagažas, už kurį reiktų primokėti kelias dešimtis eurų papildomai. Kelionę tektų pradėti ir baigti Londone, į kurį kiekvieną dieną iš Lietuvos didžiųjų miestų skraido tiek „RyanAir“, tiek „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvai.
Peru yra pamėgtas turistų kraštas, viena iš labiausiai lankomų šio regiono valstybių, dėl savo istorinės praeities turtingumo esanti tikrų tikriausias neatrastas lobynas kiekvienam keliautojui. Tai paslaptingi prieš šimtus metų sukurti Naskos dykumos piešiniai, šiais laikais tapę daugybės neįmintų mįslių ir netikėčiausių teorijų šaltiniu. Gausybė senosios inkų civilizacijos miestų, tarp kurių paslaptingasis Maču Pikču, istorijos bėgyje likęs nenukariautu miestu, kuris vėliau savo statytojų buvo paslaptingai apleistas. Ispanijos imperijos paveldo objektai, tarp kurių kalnuose įsispraudęs buvęs Inkų imperijos centras Kuskas, ispanų imperijos metais apstatytas puikiais išsilaikiusiu senamiesčiu, papuoštu nuostabiomis bažnyčiomis. Peru tai ne tik istorijos paveldas, tai nuostabi gamta, su šalies pietuose tyvuliuojančiu aukščiausiu pasaulyje laivuojamu ežeru Titikaka, Amazonijos platybėse stūksančiais miškais, kur nuo pasaulio atsiskyrusios gyvena indėnų gentys.

Nuostabioji Lima su savo įspūdinga pakrante
Nuostabioji Lima su savo įspūdinga pakrante

Pigių bilietų į Limą, Peru laikotarpis: 2020 metų balandis-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Lima-Londonas (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodyta kryptimi nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Skrydžių rezervacijos pavyzdys:

Galima kelionę susiplanuoti ir kitą rudenį – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Peru su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame inkų kultūros centre – Kusko mieste esančio 3* „Golden Inca Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 4 nakvynės atsieitų vos 156,00 EUR arba 39,00 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Viešbutis vos už 1,7 km nuo garsiosios ir centrinės Plaza de Armas aikštės. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,3 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
golden_inca
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Kuske ar bet kurioje kitoje Peru vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.