Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Gvatemalą, Centrinė Amerika – tik nuo 395 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Olandijos sostinės Amsterdamo į kvapą gniaužiančią ir intriguojančią Gvatemalą, kurių kaina prasideda vos nuo 395 EUR! Tokius pigius bilietus siūlo siūlo didžiausia oro vežėja Ispanijoje – „Iberia“. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais avialinijų bazėje Madride. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „Wizz Air“ arba „Air Baltic“ skrydžiais.
Gvatemala – majų civilizacijos židinys. Visiems žinomos unikalios indėnų – actekų, majų, olmekų, mištekų – gentys paliko tokį gilų pėdsaką ne tik Gvatemaloje, bet ir visoje Centrinėje Amerikoje, jog net tūkstantmečiai nesugebėjo sunaikinti jų palikimo! Poilsis Gvatemaloje įkvėps jus domėtis senosiomis civilizacijomis ir atrasti protėvių išmintį, kuri mums, šiuolaikiškiems žmonėms, yra nežinoma. Orai čia drėgni ir karšti, gamta unikali, o istorinis palikimas autentiškas ir atrodo laiko nepaliestas!
Gvatemala – skurdus kraštas, į kurį komfortą mėgstantys turistai net kojos nekelia. Tačiau šios šalies džiunglėse slypi neįtikėtini majų civilizacijos lobiai, viliojantys ir nuotykių ištroškusius keliautojus, ir fanatiškai atkaklius mokslininkus, ieškančius majų civilizacijos klestėjimo ir žlugimo priežasčių. Jei vykdami į užsienio kelionę ieškote autentiškumo, nuoširdaus bendravimo, egzotikos, galimybės pasimėgauti istoriniais objektais be turistams skirtų šou elementų ir dar pageidaujate pigesnio pragyvenimo, tada Gvatemala – kaip tik jums. Neabejokite – keliaudami po šį kraštą Jūs taip pat virsite nuotykių ieškotojais: atrasite įspūdingo dydžio majų miestą Tikalį ir jį supančius paatogrąžių miškus, tyrinėsite majų meną ir istoriją žaviajame Kopane, kur vis dar skraido nežemiškos papūgos aros, gilinsitės į majų mitologiją buvusiame svarbiame jų centre Kirigvoje. O kur dar paslaptingasis Atitlano ežeras…
Pigių bilietų į Gvatemalą laikotarpis: 2020 metų gegužė-lapkritis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas-Madridas-Gvatemala-Salvadoras-Madridas-AmsterdamasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Gvatemalą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galima skristi ir anksčiau, tarkim, vasaros metu – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Amsterdamą į Gvatemalą su grįžimu atgal per Londoną į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.