Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į modernųjį Šanchajų, Kinija – vos nuo 324 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų iš Vilniaus arba Rygos į didžiausią Kinijos ir septintą pagal dydį miestą pasaulyje – Šanchajų! Pigūs skrydžiai į šį didingą ir modernų miestą su Suomijos nacionalinėmis avialinijomis „Finnair“ dabar tekainuoja vos nuo 324 EUR už kelionę į abi puses! Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas ir gėrimai lėktuve kelionės metu. Skrydžiai jungiamieji, su trumpu sustojimu avialinijų bazėje – Helsinkyje. Vykstant į Kiniją Jums bus reikalinga ir šios šalies viza. Oficiali vizos kaina darantis Kinijos ambasadoje Vilniuje kainuoja USD 42 (JAV doleriai) už vienkartinį trumpalaikį atvykimą (iki 90 dienų) ir USD 63 (JAV doleriai) už daugkartinę vizą (galiojančią iki 180 dienų).
Šanchajus – vienas iš gražiausių ir didžiausių miestų pasaulyje. Šanchajaus širdimi laikomas Songjiang rajonas, kuris įsikūręs 30 kilometrų nuo miesto centro. Šiuolainis Šanchajus – begaliniai dangoraižiai, kvapą gniaužiančios pramogos, žybančios reklamos, aukštos klasės viešbučiai, romantiški restoranai, nesibaigiantys prekybos centrai bei istoriniai paminklai. Jin Mao Tower (dangoraižis) – aukščiausias Šanchajaus pastatas bei šeštas pagal aukštį pasaulyje. Vietiniai kalba, kad viso gyvenimo neužtektų šitam miestui suprasti ir pažinti. Vos per keliasdešimt metų Kinijos ekonomika užaugo iki antros didžiausios ekonomikos pasaulyje, o Šanchajus iš purvino, pelkėto uosto vos per dvidešimt metų tapo stiklu blizgančiu Azijos finansų ir verslo centru. Miestas kasdien keičiasi, jis nenuspėjamas, nepavejamas, nenusakomas. Miestas su ateitimi, kuriame kiekvienas ieško savo vietos. Kiekviena epocha čia paliko savo pėdsaką – čia yra ir antikos stiliaus kolonų, ir gotikos bokštų, ir kolonijinio stiliaus pastatų. Šanchajuje verta pakilti į Pasaulio finansų centro pastato viršų. Iš 474 m aukštyje esančios observatorijos atsiveria nepakartojamas bekraščio Šanchajaus vaizdas. Vakare, kuomet įspūdingi miesto dangoraižiai užžiebia savo įmantrių formų „karūnas”, įdomu pasivaikščioti Huangpu upės pakrante.Pigių bilietų į Šanchajų laikotarpis: 2020 metų vasaris-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Helsinkis-Šanchajus-Helsinkis-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Šanchajus-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galima kelionę susiorganizuoti ir iš Rygos – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Šanchajų su grįžimu atgal į Kauną arba Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į modernųjį Šanchajų, Kinija – vos nuo 324 EUR į abi puses!

 • 2016-08-31 at 21:50
  Permalink

  Buvau praeitais metais. Šanchajuje ir Pekine. Šanchajuje nėra ką veikti ilgiau kaip tris dienas. Pekinui – minimum savaitė. Greitasis traukinys tarp Šanchajaus ir Pekino – 5 valandos. Dėl vizų: reikia (būtina)turėti iškvietimą. Pilna tarpininkų Lietuvoje, deja, ne už dyka…

  Reply
  • 2015-08-07 at 14:12
   Permalink

   Jei Šanchajus, Pekinas ar kitas didesnis Kinijos miestas yra kaip tranzito sustojimas (ne ilgesniam kaip 72 valandų sustojimui), patekimas į šalį arba tranzitinės 72 h vizos išdavimas nemokamas. Jei norima ilgiau pabūti Kinijoj, reikia viza pasidaryti iš anksto. Vienkartinės vizos kaina – 67 EUR (pigiausia kaina, kurią pavyko aptikti), kuri suteikia galimybę šalyje išbūti iki 30 dienų

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.