Hitas! Pigūs bilietai į Ciurichą, Šveicarija iš Vilniaus visą 2016 metų vasarą – vos nuo 90 EUR į abi puses!

Spėjame, kad daugeliui tai bus netikėta naujiena. Ar žinojote, kad nuo birželio 2 dienos iš Vilniaus oro uosto šveicarų aviakompanija „Germania Flug“ pradeda tiesioginius skrydžius 2 kartus per savaitę (pirmadieniais ir ketvirtadieniais) maršrutu Vilnius-Ciurichas-Vilnius? Naujojo maršruto atidarymo proga visi bilietai tekainuoja vos 50 CHF (Šveicarijos frankų) arba 45 EUR už kelionę į vieną pusę. Maža to, į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas bei lengvi užkandžiai skrydžių metu! Tai yra daugiau nei puiki proga apsilankyti Šveicarijoje vasaros metu!
Ciurichas, didžiausias Šveicarijos miestas, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kiek arogantiškas. Jis kupinas kostiumuotų bankų tarnautojų, mat čia ne tik įsikūrę garsiųjų Šveicarijos bankų buveinės, bet ir viena svarbiausių pasaulyje Ciuricho vertybinių popierių birža. Be to, čia apstu parduotuvių, skirtų žarstantiems milijonus. Tačiau tuo pačiu Ciurichas yra vienas gražiausių miestų šioje Alpių šalyje, įsikūręs prie Ciuricho ežero, apsuptas kalvų, 408 m virš jūros lygio aukštyje. Ciuricho kantono gyventojai daugiausia kalba vokiškai, o Ciuricho traukinių stotis yra didžiausia Šveicarijoje. Viena vertus, tai dėl skaičių pamišęs finansininkų miestas (turtingiausias Europoje), kita vertus, tai graži, švari ir rami gyvenimo erdvė. Ciurichą nėra taip paprasta vienareikšmiai apibūdinti. Iš daugybės Ciuriche gyvenusių įžymybių ir airių rašytojas Džeimsas Džoisas (James Joyce) rado čia idealias sąlygas garsiajam romanui „Ulisas” rašyti. Įsikūręs priešais Šveicarijos Alpes, apsuptas miškais apaugusių kalvų Ciurichas glaudžiasi prie Limato upės, kuri išteka iš Ciuricho ežero. Miestas yra glaudžiai susijęs su gamta. Tam, kad būtų dar įtikimiau, Ciuricho gyventojai, kurių yra daugiau kaip 360 tūkst., padėjo paskelbti Ciurichą vienu iš geriausiai gyventi tinkamų pasaulio miestų. Vykite į šį miestą atostogų ir beveik iš pirmo žvilgsnio suprasite, kodėl tiek žmonių myli Ciurichą. Čia rasite viduramžius menantį Ciuricho senamiestį, arba Aldstadt, kuris išsidėstęs abiejose Limato upės pusėse. Jame daug parduotuvių, kavinių, barų, naktinių klubų. Senamiestyje taip pat įsikūrę ir meno galerijos, antikvariatai. Seniausia miesto dalis – ant kalvos įsikūręs Linderhof, kur kadaise savo pilį įkūrė romėnai. Miesto svečiams patinka pasivaikščioti parduotuvių gatve vadinama Bahnhofstrasse (Geležinkelio stoties gatve). Čia galima rasti visko nuo laikrodžių iki šokolado (laikomų tradicinėmis Šveicarijos prekėmis) ir daugybę kitų elegantiškų bei prabangių dalykų. Jaudulio mėgėjai gali aplankyti gerai kontroliuojamą Langstrasse, Ciuricho raudonųjų žibintų kvartalą.
Pigių skrydžių į Ciurichą datos: 2016 metų birželis-rugpjūtis
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ciurichas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti kol kas tik oficialioje „Germania Flug“ svetainėje adresu https://www.germania.ch/en/. Primename, kad pigiausi bilietai kainuoja vos nuo 50 CHF už kelionę į vieną pusę! Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Omaloki7
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Ciurichą su grįžimu atgal! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.