Pigūs bilietai į Zakinto salą Graikijoje – 120 EUR už tiesioginius skrydžius iš Vilniaus!

Puikus pasiūlymas rugpjūčio pabaigoje norintiems nuvykti pailsėti į Peloponeso pusiasalio pašonėje esančią bei nuostabaus gamtos grožio vietą – Zakinto salą, nutolusią nuo Lietuvos per 1900 km! Dabar pigūs bilietai į šį nuostabų Graikijos kampelį iš Vilniaus kainuoja nuo 120 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, be jokių tarpinių sustojimų, o į kainą įskaičiuotas rankinis bagažas! Nuostabu, tiesa? Tokią nerealią galimybę nuvykti į nuostabiąją Zakinto salą mums siūlo „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovė. Reisai vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.
Zakintas – trečia pagal dydį Jonijos jūros sala. Joje turistai gali rasti viską: gražius, natūralumą išsaugojusius kalnų kaimelius, nuostabiausius paplūdimius, įspūdingą kraštovaizdį, įvairias vandens sporto galimybes, gerus restoranus, barus, naktinius klubus ir kitas turistines atrakcijas.
Būtent Zakinto saloje galima rasti labiausiai fotografuojamą paplūdimį Europoje, kuris yra „Navagio“ arba „Kontrabandininkų įlankoje“. Toks įdomus pavadinimas suteiktas dėl to, kad prieš kelis dešimtmečius čia sudužo kontrabandininkų laivas „Panagiotis”, kurio liekanas pamatyti gali kiekvienas Zakinto salos lankytojas.

MV Panagiotis laivo nuolaužos
MV Panagiotis laivo nuolaužos saloje

Pigių bilietų į Zakinto salą laikotarpis: 2022 metų rugpjūčio pabaiga-rugsėjis (yra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Zakintas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Zakintą dabar kainuoja nuo 120 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik privilegijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus turės mokėti ~10 EUR brangiau už kelionę viena kryptimi. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Neįtikėtina kaina, tiesa? Sėkmės renkantis ir dėliojantis kelionę!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos į nuostabųjį Zakintą su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.