Super hitas! Pigūs bilietai iš Vilniaus ir Rygos į įvairius JAV bei Kanados miestus – tik nuo 251 EUR!

Panašu, kad akcija baigėsi
Atsirado neįtikėtinai pigių bilietų iš Vilniaus bei Rygos į įvairius JAV tiek rytinės, tiek vakarinės pakrantės miestus. Čikaga, Vašingtonas, Majamis, San Franciskas, Torontas, Los Andželas, Bostonas ir daug kitų JAV miestų už neįtikėtinai mažą kainą! Variantų yra tiek daug, kad visų surašyti neįmanoma! Tikėtina, kad ši akcija – trumpalaikė. Tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Tokias nerealias kainas siūlo didžiausia oro vežėja Prancūzijoje – „Air France“. Visi skrydžiai – jungiamieji ir į kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Air France“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Preliminarios bilietų kainos iš Vilniaus/Rygos į JAV miestus (neatmetama galimybė, kad gali būti ir dar pigesnių bilietų bei krypčių):
Pigūs bilietai į San Franciską – tik nuo 317 EUR!
Pigūs bilietai į Čikagą – tik nuo 270 EUR!
Pigūs bilietai į Torontą – tik nuo 247 EUR!
Pigūs bilietai į Majamį – tik nuo 273 EUR!
Pigūs bilietai į Hiustoną – tik nuo 273 EUR!
Pigūs bilietai į Dalasą – tik nuo 280 EUR!
Pigūs bilietai į Vašingtoną – tik nuo 280 EUR!
Ir daug kitų variantų!
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausis – 2016 metų gegužė
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Paryžius-< vienas JAV ar Kanados miestų >-Paryžius-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti vokiškoje Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius – San Franciskas – Vilnius su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.02.15 ir grįžimo 2016.02.29. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas bei kelionės kryptis galite keisti nuorodose aukščiau. Akcijinių skrydžių variantų yra tikrai be galo daug. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:
JAV_hit1
Majamis iš Rygos:
JAV_hit2
Čikaga iš Vilniaus:
JAV_hit3
Torontas iš Vilniaus:
JavTor4
Hiustonas iš Rygos:
JavTor5
Dalasas iš Rygos:
JavTor6
Vašingtonas iš Rygos:
JavTor7
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Paryžių į JAV su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super hitas! Pigūs bilietai iš Vilniaus ir Rygos į įvairius JAV bei Kanados miestus – tik nuo 251 EUR!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.