Pavasaris! Pigūs bilietai iš Vilniaus į vieną iš populiariausių kurortų Turkijoje – Antaliją, tik nuo 163 EUR į abi puses!

O gal Jus sudomins pigūs bilietai iš Vilniaus į vieną populiariausių Turkijos kurortų – Antaliją? Sutinkame, kad dažniausiai šį miestą pasirenka „čarterinių” reisų mėgėjai su „viskas įskaičiuota” paketu, bet galima Antaliją aplankyti ir savarankiškai. Pigiausi bilietai su „Swiss Airlines“ iš Vilniaus dabar kainuoja vos nuo 163 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – jungtiniai per avialinijų bazę Ciuriche, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Antalija – tai pats populiariausias tarp Lietuvos turistų Turkijos regionas, įsikūręs Viduržemio jūros vakarinėje dalyje. Antalijos regionui priskiriami kurortai – Antalija, Kemeras, Sidė, Alanija, Belekas – kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš visų pasaulio šalių. Antalija didžiuojasi 200 km ilgio pakrante, kurioje išvysite turkio spalvos jūrą ir auksinio smėlio paplūdimius, krioklius, uolas, slėnius ir miškus. Ši pakrantė – viena iš ekologiškai švariausių vietų pasaulyje. Regione rasite ir romėnų architektūros paminklų bei didingų priešistorinių griuvėsių, tad kelionės į Turkiją, poilsis Antalijoje tikrai patiks mėgstantiems paplūdimio atostogas ir norintiems pažinti krašto istoriją ir kultūrą.


Bilietai:

Pigių skrydžių į Antaliją datos: 2024 metų balandis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ciurichas-Antalija-Ciurichas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Pigūs skrydžiai į Antaliją dabar kainuoja vos nuo 163 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Skyscanner“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes pigių bilietų daug nebūna – juos išperka greičiausiai. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „Skyscanner“ ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis ✈
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🛌 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.