Įdomu: pigūs bilietai su „Swiss“ iš Vilniaus į Sardinijos sostinę Kaljarį – tik nuo 147 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie pigius bilietus iš Vilniaus į Kaljarį, didžiausią Italijai priklausančios Sardinijos salos miestą, nutolusį nuo Lietuvos per 2500 km.! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 147 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – jungtiniai per avialinijų bazę Ciuriche, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Sardinija – Italijai priklausanti sala Viduržemio jūroje, į pietus nuo Korsikos, į vakarus nuo pačios Italijos. Saloje apstu lankytinų vietų, tiek gamtinių, tiek ir kultūrinių – istorinių. O ir pasyviam poilsiui jos gražūs, nuošalūs paplūdimiai tikrai tinkami. Bene paplūdimių grožiu Sardinija labiausiai ir garsėja. Salai būdingi nedideli, tarp uolų įsiterpę smėlio paplūdimiai, dažniausiai ramūs ir be galo skaidrūs. Žymiausias paplūdimių kompleksas, garsėjantis visame pasaulyje – tai Smaragdinė pakrantinė, salos ruožas šiaurinėje Sardinijos dalyje. Čia – balto smėlio paplūdimiai, žydra jūra, prabangūs viešbučiai, kateriai ir įvairios kurortams būdingos paslaugos.Pigių bilietų į Sardiniją laikotarpis: 2024 metų balandis-birželis ir rugpjūtis-spalis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ciurichas-Kaljaris-Ciurichas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Sardinijos salą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Panašiai kainuoja ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Balandžio 11-20 d. (162 EUR)
Gegužės 13-22 d. (147 EUR)
Rugpjūčio 16-28 d. (173 EUR)
Spalio 14-23 d. (148 EUR)
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Skyscanner“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes pigių bilietų daug nebūna – juos išperka greičiausiai. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „Skyscanner“ ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis ✈
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.