Super hitas! Birželio mėnesį pigūs bilietai į Algero miestą Sardinijoje – tik 37 EUR į abi puses!

Aptikome neįtikėtinai pigius bilietus į nuostabiąją Sardinijos salą, priklausančią Italijai! Sukombinavus 1 „RyanAir“ ir 2 „Wizz Air“ skrydžius nuvykti iš Varšuvos į Algero miestą Sardinijoje galima vos už 37 EUR bendrą bilietų sumą! Ir tai – birželio viduryje!!! Tai – neįtikėtinai gera kaina svajojantiems pamatyti garsiuosius smaragdinius Sardinijos paplūdimius! Tiesa, kelionę pradėti ir baigti tektų Varšuvoje, bet tai nėra didelė problema – į Lenkijos sostinę pigiai ir patogiai galima nuvykti ir grįžti pigiais tarptautinių autobusų maršrutais, kurių bilietų kaina akcijų metu kainuoja vos 3-5 EUR!
Sardinija – Italijai priklausanti sala Viduržemio jūroje, į pietus nuo Korsikos, į vakarus nuo pačios Italijos. Saloje apstu lankytinų vietų, tiek gamtinių, tiek ir kultūrinių – istorinių. O ir pasyviam poilsiui jos gražūs, nuošalūs paplūdimiai tikrai tinkami. Bene paplūdimių grožiu Sardinija labiausiai ir garsėja. Salai būdingi nedideli, tarp uolų įsiterpę smėlio paplūdimiai, dažniausiai ramūs ir be galo skaidrūs. Žymiausias paplūdimių kompleksas, garsėjantis visame pasaulyje – tai Smaragdinė pakrantinė, salos ruožas šiaurinėje Sardinijos dalyje. Čia – balto smėlio paplūdimiai, žydra jūra, prabangūs viešbučiai, kateriai ir įvairios kurortams būdingos paslaugos.
Sardinija, be kita ko, labai vertinama ir dėl kalnuoto kraštovaizdžio. Centrinėje bei rytinėje salos dalyje kylantys kalnai beveik siekia dviejų kilometrų virš jūros lygio aukštį (viršūnė – Punta la Marmora) taip pat turi savo apsaugos statusą – šioje teritorijoje įsteigtas Gennargentų nacionalinis parkas. Šiame regione vyrauja aktyvus poilsis pėsčiomis, taip vadinamas trekingas. Yra įvairių takelių, tiek kylančių į aukščiausią salos vietą, tiek ir aplankt įvairias įspūdingas vietas. Pavyzdžiui – Gorroppu kanjonas, kurio uolėtos sienos kyla net tris šimtus metrų į viršų, kai tuo tarpu apačia – visai siaura.
Gamtos mėgėjai neturėtų praleisti ir garsiųjų Neptūno urvų (Grotta di Nettuno) – įspūdingo grožio jūros pakrantėje išplautų ertmių. Juos galima pasiekti ir iš sausumos, ir vandens – atplaukiant kateriu. Net ir urvuose, tarp stalagmitų ir stalaktitų telkšo vanduo – įspūdis nepakartojamas. Šie urvai yra netoli Algero miesto, šiaurės vakarinėje salos dalyje.
Pigių bilietų į Algerą, Sardinija, datos: 2017 metų birželis (yra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Briuselis-Algeras-Varšuva
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Į priekį būtų vykstama iš Varšuvos per Briuselį į Algerą, o grįžtama – jau tiesioginiu „Wizz Air“ skrydžiu į Lenkijos sostinę. Bendra 3 skrydžių suma siekia vos 37 EUR (neturintiems WDC narystės kelionė kainuotų 15 EUR daugiau, kas bet kokiu atveju taipogi yra labai gera kaina). Bilietus galima įsigyti oficialiose „RyanAir“ http://www.ryanair.com/ bei „Wizz Air“ https://wizzair.com/ svetainėse. Pigių bilietų už 37 EUR rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super hitas! Birželio mėnesį pigūs bilietai į Algero miestą Sardinijoje – tik 37 EUR į abi puses!

 • 2017-05-23 at 11:18
  Permalink

  Sveiki,
  Birželio mėn turiu tik vieną laisvą sav. Tai nuo 06.23-07.04
  Gal būtų galimybė sudėlioti pigų skrydį iš vilniaus į Algero miestą sardinijoje būtent šiuo laikotarpiu.
  Reikėtų dviejų bilietų…
  Bei kaip alternatyva tiktų ir kiti kurortiniai miestai europoje.
  Dėkui

  Reply
  • 2017-05-23 at 11:42
   Permalink

   Sveiki, Irmantai,
   Kaip esame nurodę KONTAKTAI skiltyje – tokios individualios užklausos turėtų būti siunčiamos mums elektroniniu laišku [email protected]

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.