Hitas! Pigūs bilietai iš Vokietijos į Varaderą, Kuba – tik 275 EUR į abi puses!

Puiki bilietų kaina tiesioginiams skrydžiams iš ketvirtojo pagal dydį Vokietijos miesto Kiolno į didžiausią ir žinomiausią Kubos kurortą – Varaderą! Tokias puikias bilietų kainas į JAV siūlo antrinė „Lufthansa AG“ bendrovė „Eurowings“. Tiesioginiai skrydžiai iš Kiolno į TOP-10 pasaulio kurortų dešimtuke esantį Varaderą dabar kainuoja vos 275 EUR į abi puses! Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 30 EUR už kelionę į vieną pusę.
Varaderas – tai didžiausias Karibų jūros kurortas, kuris taip pat dar vadinamas Playa Azul, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia “žydroji pakrantė”. Čia visada rasite skaidrią ir šiltą jūrą. Kurortas nuo Kubos sostinės Havanos yra nutolęs apie 140 km į rytus. Varaderą turtingos kubiečių šeimos pamėgo maždaug XIX amžiuje. Kurortas išgarsėjo, kai čia įsikūrė vienas iš turtingiausių praeito šimtmečio žmonių – multimilijonierius Diuponas. Praturtėjęs prekiaudamas dinamitu, Diuponas 1927 m. nusipirko 180 hektarų žemės, įskaitant 8 km ilgio pakrantės ruožą. Po jo šia vieta susidomėjo ir kiti Amerikos turtuoliai, taip pat garsusis gangsteris Al Kaponė, Kubos diktatorius Batista.
Varaderas yra labai vaizdingas pajūrio kurortas. Balto smėlio paplūdimiai čia driekiasi apie 20 km. Taipogi tai – išskirtinė vieta nardytojams. Ypatingai populiarūs 70 metrų pločio povandeninė ola Ojo del Megano ir Cayo Pedra del Norte jūros parkas, kurio dugne guli nuskendęs raketinis kateris, fregata su patrankomis bei specialiai povandeninėms pramogoms nuskandintas transporto lėktuvas.
Pigių bilietų į Kubą laikotarpis: 2017 metų gegužės pabaiga-birželis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kiolnas-Varaderas-Kiolnas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kiolnas-Varaderas-Kiolnas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kiolną į didžiausią Kubos kurortą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.