Super! Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Varaderą, Kuba – tik 349 EUR į abi puses!Neįtikėtina kaina į Kubos didžiausią ir žinomiausią kurortą iš Lenkijos sostinės Varšuvos! Bilietai tekainuoja vos 349 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses. Tokią nerealią galimybę nuvykti į TOP-10 pasaulio kurortų dešimtuke esantį Varadero kurortą siūlo „Rainbow Tours“ kompanija. Skrydžiai iš Varšuvos – tiesioginiai, be jokių tarpinių sustojimų, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir 20 kg registruojamas bagažas! Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos 3-5 EUR.
Varaderas – tai didžiausias Karibų jūros kurortas, kuris taip pat dar vadinamas Playa Azul, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia „žydroji pakrantė”. Čia visada rasite skaidrią ir šiltą jūrą. Kurortas nuo Kubos sostinės Havanos yra nutolęs apie 140 km į rytus. Varaderą turtingos kubiečių šeimos pamėgo maždaug XIX amžiuje. Kurortas išgarsėjo, kai čia įsikūrė vienas iš turtingiausių praeito šimtmečio žmonių – multimilijonierius Diuponas. Praturtėjęs prekiaudamas dinamitu, Diuponas 1927 m. nusipirko 180 hektarų žemės, įskaitant 8 km ilgio pakrantės ruožą. Po jo šia vieta susidomėjo ir kiti Amerikos turtuoliai, taip pat garsusis gangsteris Al Kaponė, Kubos diktatorius Batista.
Varaderas yra labai vaizdingas pajūrio kurortas. Balto smėlio paplūdimiai čia driekiasi apie 20 km. Taipogi tai – išskirtinė vieta nardytojams. Ypatingai populiarūs 70 metrų pločio povandeninė ola Ojo del Megano ir Cayo Pedra del Norte jūros parkas, kurio dugne guli nuskendęs raketinis kateris, fregata su patrankomis bei specialiai povandeninėms pramogoms nuskandintas transporto lėktuvas.
Pigių bilietų į Varaderą laikotarpis: 2017 metų spalis (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Varaderas-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje. Pigiausias kelionės variantas – spalio 4-18 dienomis. Bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimi ir kiti kelionės variantai, bet tokiu atveju bilietai kainuos smarkiai brangiau – svetainėje galite rasti visą skrydžių tinklelį.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.