Keturi viename: aplankykite Rygą, Stokholmą, Puketo salą Tailande, Dubajų vienos kelionės metu! Visų reikalingų bilietų kaina – vos 451 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą, kurios metu galėsite aplankyti mūsų kaimynų sostinę Rygą (pasirinktinai), ant keturiolikos salų įkurtą Švedijos sostinę Stokholmą, egzotinę ir nuostabaus grožio Puketo salą Tailande (esant norui, vėliau galima pakeliauti ir po patį Tailandą) bei grįžtant atgal į Europą yra galimybė norimą dienų kiekį praleisti susipažįstant su didžiausiu Jungtinių Arabų Emyratų miestu – Dubajumi (pasirinktinai). Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina nesikeičia. Bendra visų skrydžių ir autobuso bilietų suma kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje yra tiesiog juokinga – vos 451 EUR! Tokia kelionė tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje vietoje. Mes tik apžvelgsim privalomų persėdimo taškų seką. Kaip jau minėjome, kelionė pradedama Vilniuje, iš kurio autobuso vykstame į Rygą, kurioje, esant norui, galima praleisti kelias valandas ar net parą. Vėliau iš Latvijos sostinės skrisite į Stokholmą, kuriame taipogi turėsite visą dieną prieš vakarinį skrydį į Tailande esančią Puketo salą. Puketo sala – didžiausia ir viena labiausiai lankomų Tailando salų. Daugybė salų salelių, tropiniai miškai, džiunglės, smaragdinis vanduo bei nuostabūs paplūdimiai. Laikas čia prabėgs akimirksiu. Pasimėgavę Tailando teikiamais malonumais vėliau tęsite kelionę į paskutinę stotelę – prabangųjį bei modernųjį Dubajų, kuriame galite pasirinktinai praleisti arba kelias valandas oro uoste, arba paskirti norimą dienų kiekį pažinčiai su šiuo ultramoderniu JAE miestu. Pasimėgavę prabanga tviskančiu Dubajumi vėliau tiesioginiu skrydžiu grįžtate į Stokholmą, kuriame teks praleisti bent jau vieną naktį (esant norui, galima Švedijos sostinėje pabūti ir ilgiau). Vėliau iš Stokholmo tiesioginiu skrydžiu grįžtate į Rygą, iš kurios už kelių valandų autobusu grįžtate atgal į Vilnių. Visų kelionėje reikalingų skrydžių bei autobuso bilietų kainų suma tėra vos 451 EUR! Neįtikėtina, tiesa?
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 metų birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Ryga-Stokhomas, Stokholmas-Puketas-Dubajus, Dubajus-Stokholmas bei Stokholmas-Ryga
Pirmiausiai mums reikia įsigyti pigius bilietus iš Stokholmo į Puketo salą bei kelionę atgal per Dubajų. Rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Puketo sala-Dubajus-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Nusipirkus šiuos bilietus, prie jų pritaikome „Norwegian“ kompanijos skrydžius iš Rygos į Stokholmą bei atgal. Pigiausi bilietai kelionei į priekį tekainuoja vos 15 EUR – spausti čia:

Kaip jau rašėme aukščiau, dėl prasilenkiančių skrydžių laikų grįžtant atgal neišvengiamai reikės praleisti vieną ar kelias naktis Stokholme. Sekančios dienos „Norwegian“ kompanijos skrydis Stokholmas-Ryga tekainuoja 21 EUR ir jį galite nusipirkti čia:

Viso lėktuvo bilietams turime išleidę jau 441 EUR. Telieka nusipirkti autobuso bilietus Vilnius-Ryga-Vilnius (jei nuspręstumėte į Rygą vykti autobusu). Pigiausi „Lux Express“ kompanijos bilietai kainuoja vos 5 EUR į vieną pusę:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 451 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus per Rygą į Puketo salą su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.