Neblogai! Po Šv. Velykų „RyanAir“ pigūs bilietai į Kaljarį, Sardinija, iš Varšuvos – tik 65 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius bilietus iš Varšuvos į Kaljarį, didžiausią Italijai priklausančios Sardinijos salos miestą, nutolusį nuo Lietuvos per 2500 km. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 65 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 5-8 EUR už kelionę į vieną pusę!
Sardinija – Italijai priklausanti sala Viduržemio jūroje, į pietus nuo Korsikos, į vakarus nuo pačios Italijos. Saloje apstu lankytinų vietų, tiek gamtinių, tiek ir kultūrinių – istorinių. O ir pasyviam poilsiui jos gražūs, nuošalūs paplūdimiai tikrai tinkami. Bene paplūdimių grožiu Sardinija labiausiai ir garsėja. Salai būdingi nedideli, tarp uolų įsiterpę smėlio paplūdimiai, dažniausiai ramūs ir be galo skaidrūs. Žymiausias paplūdimių kompleksas, garsėjantis visame pasaulyje – tai Smaragdinė pakrantinė, salos ruožas šiaurinėje Sardinijos dalyje. Čia – balto smėlio paplūdimiai, žydra jūra, prabangūs viešbučiai, kateriai ir įvairios kurortams būdingos paslaugos.
Sardinija, be kita ko, labai vertinama ir dėl kalnuoto kraštovaizdžio. Centrinėje bei rytinėje salos dalyje kylantys kalnai beveik siekia dviejų kilometrų virš jūros lygio aukštį (viršūnė – Punta la Marmora) taip pat turi savo apsaugos statusą – šioje teritorijoje įsteigtas Gennargentų nacionalinis parkas. Šiame regione vyrauja aktyvus poilsis pėsčiomis, taip vadinamas trekingas. Yra įvairių takelių, tiek kylančių į aukščiausią salos vietą, tiek ir aplankt įvairias įspūdingas vietas. Pavyzdžiui – Gorroppu kanjonas, kurio uolėtos sienos kyla net tris šimtus metrų į viršų, kai tuo tarpu apačia – visai siaura.
Gamtos mėgėjai neturėtų praleisti ir garsiųjų Neptūno urvų (Grotta di Nettuno) – įspūdingo grožio jūros pakrantėje išplautų ertmių. Juos galima pasiekti ir iš sausumos, ir vandens – atplaukiant kateriu. Net ir urvuose, tarp stalagmitų ir stalaktitų telkšo vanduo – įspūdis nepakartojamas. Šie urvai yra netoli Algero miesto, šiaurės vakarinėje salos dalyje.Pigių bilietų į Sardiniją laikotarpis: 2023 metų balandis (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Kaljaris-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant šios Skyscanner nuorodos. Pigiausi skrydžiai į Kaljarį iš Varšuvos dabar kainuoja vos 65 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Neblogai! Po Šv. Velykų „RyanAir“ pigūs bilietai į Kaljarį, Sardinija, iš Varšuvos – tik 65 EUR į abi puses!

  • 2023-03-24 at 23:47
   Permalink

   Padarykit? 😀 Manau, kad pretenzijas reiškiate ne ten, kur reikia 🙂 Rašykit skundą į avialinijas, o ne čia 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.