Hitas! Paskutinės minutės pasiūlymas į Turkiją, Dalamaną – tik 59 EUR!!!

Neįtikėtinas paskutinės minutės pasiūlymas norintiems paatostogauti Turkijoje! Skrydžiai iš Varšuvos į Dalamaną tekainuoja tik 247 PLN, kas yra nepilnai 59 EUR/žmogui skrydžiams į abi puses (registruotas bagažas taipogi įskaičiuotas į kainą). Skrydis bus vykdomas TUI kompanijos čarteriniu reisu. Išvykimas – rytoj. Kelionės trukmė – 7 dienos. Yra, žinoma, ir kitų datų, bet kainos jau 4-5 kartus didesnės. Rezervacijos pavyzdys čia:
TUI
Kelionę reikia užsisakyti oficialioje TUI svetainėje. Ir, žinoma, suspėti į rytojaus skrydį iš Varšuvos 🙂 Autobusų bilietai į Varšuvą dabar kaip niekada pigūs, nekainuojantys ir 3 EUR į vieną pusę.
Dėl palankaus klimato, Turkija yra labai mėgstama poilsio vieta. Iš Dalamano oro uosto lengvai pasiekiami įvairūs Turkijos kurortai – Marmaris, Fetija ir kiti.
Dalamanas yra nedidelis miestelis pietvakarių Turkijoje netoli Egėjo jūros pakrantės, turintis oro uostą aptarnaujantį užsakomuosius skrydžius. Visas pusiasalio regionas tai puiki atostogų vieta tiems, kurie ieško ramybės bei sąlyčio su gamta. Pusiasalyje yra daug gražių įlankų, kurias galima pasiekti tik jūra. Keli kilometrai nuo miesto, ant kalvos 200 metrų aukštyje yra išlikę senovinės gyvenvietės Kalinda griuvėsiai.
Fetija yra vienas populiariausių Turkijos kurortų, nutolęs nuo Marmario 135 km. ir įsikūręs buvusio senovės miesto Telmeso vietoje, nepaprastai vaizdingoje įlankoje, kurią supa statūs šlaitai, apaugę pušynais bei kedrų giraitėmis. 1914 m. miestas buvo pervadintas vieno iš pirmųjų Osmanų oro pajėgų lakūno garbei, žuvusio vykdant karinę misiją, vardu.
Fetijoje gyventojai savo mirusiųjų nelaidojo žemėje, bet kapavietes primenančias lizdus, jiems įrenginėjo uolose, todėl sarkofagų ir karstaviečių čia randama visur. Reikšmingiausias miesto monumentas – uolinis nekropolis.
Už kelių kilometrų nuo Fetijos yra nuostabus užutekis su smulkiu baltu smėliu. Jis natūraliu būdu yra apsaugotas nuo atviros jūros ir vadinamas Negyvąja arba Ramiąja jūra.
Netoli Fetijos yra slėnis, kurį supa aukšti skardžiai. Šis slėnis siejamas su migruojančiu drugiu Euplagia quadripunctaria ir vadinamas Drugelių slėniu.
Viešbučių kainos Turkijoje tikrai „nesikandžioja”. Jas pasitikrinti galite tiesiog čia (įvedat miestą, nustatote datas ir spaudžiate „ieškoti”):


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.