Pigūs bilietai spalio mėn į Makedoniją iš Vilniaus!

Rugsėjo pabaigoje ir visą spalio mėnesį Wizzair ir RyanAir pigių skrydžių pagalba galima pigiai ir patogiai nuskristi į Makedonijos sostinę Skopjė! Graikijai prisijungus Egėjo jūros pakrantę su Salonikų miestu, Makedonija neteko priėjimo prie jūros. Bet didžiausias šalyje 358 kvadratinių kilometrų ploto Ochrido ežeras traukia vietos gyventojus ir turistus taip, kad jūros trūkumo šalyje nepajusi. Tai vienas seniausių ir švariausių ežerų pasaulyje, susidaręs maždaug prieš 2–3 milijonus metų, o iš visų pusių ežerą supantys kalnai sukūrė natūralią izoliaciją, leidusią išsaugoti daugybę augalų ir gyvūnų rūšių, tokių retų, kad net vadinamų gyvosiomis fosilijomis. Tai – vienas gražiausių ir autentiškiausių Makedonijos regionų.
Dabar patekti į Makedoniją iš Vilniaus galima vos nuo 67 EUR, skrydžius pradedant ir baigiant Vilniuje! Primename, kad šiltasis sezonas Makedonijoje, kaip ir visuose Balkanuose, trunka 180 dienų – nuo kovo iki spalio pabaigos. Tad spalio pradžioje šilumos čia tikrai netrūks.
Skrydžių segmentai: 3 skrydžiai vykdomi su Wizzair ir 1 su RyanAir pigių skrydžių bendrovėmis iš Vilniaus per Malmę į Skopje. Grįžimas vykdomas iš Skopje per Frankfurtą atgal į Vilnių.
Keletas skrydžių rezervacijos pavyzdžių spalio pradžioje (trumpesnis ir ilgesnis kelionės variantai):
Makedonija
Bendra skrydžių suma – nuo 67 EUR su trumpais tarpiniais persėdimais Malmėje ir Frankfurte! Jei esate Wizzair Discount Club narys, ši kelionė nekainuotų ir 55 EUR!
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti Wizzair ir RyanAir svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia 5 kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!
Viešbučių kainas Skopje ar bet kuriame kitame Makedonijos mieste galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.