Pigūs bilietai į Belgradą, Serbija iš Varšuvos – tik 78 EUR į abi puses!

Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ pranešė apie puikias kainas tiesioginiams skrydžiams iš Varšuvos į Serbijos sostinę – Belgradą, kuris nuo Lietuvos nutolės per 1150 km! Akcijinių bilietų kaina prasideda nuo 78 EUR į abi puses, o į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Iki Varšuvos iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima nuvykti tarptautiniais autobusų maršrutais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda nuo 3-5 EUR. Pasiūlymas tampa dar puikesnis, kai matai daugybę kelionės variantų pagrindiniu atostogų metu Europoje – birželio-rugpjūčio mėnesiais. Tad mokantiems ir galintiems planuoti savo atostogas iš anksto, tai puiki proga pigiai ir patogiai apsilankyti dėl krepšinio pamišusioje šalyje, kaip ir Lietuva!
Serbija – saugi valstybė. Mažai tikėtina, kad turistai bus užpulti net sutemus. Kita vertus, ne prošal patiems saugotis kišenvagių ar valiutos keitėjų. Patartina nežiopsoti ir gatvėse, nes vairuotojai dažnai nepaiso pėsčiųjų ir dviratininkų. Tiek užsieniečiai, tiek patys serbai tikina, kad subyrėjus Jugoslavijai gražiausios vietovės liko kaimynystėje, tačiau pastaruoju metu šio krašto gyventojai vis labiau stengiasi iš naujo atrasti ir reklamuoti įdomiausias šalies vietas. Turistams čia palanku atvykti visus metus. Vasarą keliautojai gali džiaugtis miestais, kalnais ir nacionaliniais parkais, o žiemą Serbija vis dažniau vilioja slidinėjimo mėgėjus.
Uvac upės (250 km nuo Belgrado) kanjono vaizdai:
UVAC
Pigių skrydžių į Belgradą datos: 2016 metų balandis – 2016 metų lapkritis
Skrydžių segmentai: Varšuva-Belgradas-Varšuva
Oficialioje „LOT Polish Airlines“ svetainėje bilietai yra 12 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Belgradas-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Ppo4
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Belgradą su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.