Pigūs bilietai spalio mėn į Belgradą, Serbiją iš Vilniaus!

Spalio mėnesį Wizzair pigių skrydžių pagalba galima pigiai ir patogiai nuskristi į Serbijos sostinę Belgradą! Serbija – jaunai sena valstybė, pasižyminti turtinga ir permaininga istorija bei ne mažiau spalvinga kultūra. Serbija kviečia keliautojus grožėtis ne tik senoviniais miestais, bet ir gamta. Centrinės Serbijos kraštovaizdyje dominuoja kalvos, mažo ir vidutinio aukščio kalnai, gausiai išraižyti upių bei upelių. Krašte taip pat daug nacionalinių parkų. Išskirti verta pietuose esantį Kopaoniko parką ir ežeringose vietose įsikūrusį Paličiaus miestelį prie to paties pavadinimo ežero.
Serbija – saugi valstybė. Mažai tikėtina, kad turistai bus užpulti net sutemus. Kita vertus, ne prošal patiems saugotis kišenvagių ar valiutos keitėjų. Patartina nežiopsoti ir gatvėse, nes vairuotojai dažnai nepaiso pėsčiųjų ir dviratininkų. Tiek užsieniečiai, tiek patys serbai tikina, kad subyrėjus Jugoslavijai gražiausios vietovės liko kaimynystėje, tačiau pastaruoju metu šio krašto gyventojai vis labiau stengiasi iš naujo atrasti ir reklamuoti įdomiausias šalies vietas. Turistams čia palanku atvykti visus metus. Vasarą keliautojai gali džiaugtis miestais, kalnais ir nacionaliniais parkais, o žiemą Serbija vis dažniau vilioja slidinėjimo mėgėjus.
Uvac upės (250 km nuo Belgrado) kanjono vaizdai:
UVAC
Visą šį grožį spalio mėnesį galite pamatyti vos nuo 80 EUR, skrydžius pradedant ir baigiant Vilniuje! Primename, kad šiltasis sezonas Serbijoje trunka 180 dienų – nuo kovo iki spalio pabaigos. Tad spalio pradžioje šilumos čia tikrai netrūks.
Skrydžių segmentai: visi skrydžiai vykdomi su Wizzair pigių skrydžių bendrove iš Vilniaus per Malmę į Belgradą. Grįžimas vykdomas iš Belgrado per Dortmundą atgal į Vilnių.
Keletas skrydžių rezervacijos pavyzdžių spalio viduryje (trumpesnis ir ilgesnis kelionės variantai):
Skrydziai
Bendra skrydžių suma – 79,80 EUR su trumpais tarpiniais persėdimais Malmėje ir Dortmunde! Jei esate Wizzair Discount Club narys, ši kelionė nekainuotų ir 70 EUR!
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti Wizzair svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – Wizzair bendrovė, kurios skrydžių bilietų kainos keičiasi 5 kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!
Viešbučių kainas Belgrade galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.