Pigūs bilietai į Belgradą, Serbija iš Vilniaus – tik 97 EUR į abi puses!

Netikėtai aptikome pigius bilietus su Lenkijos oro linijų „LOT Polish Airlines“ lėktuvais iš Vilniaus į Serbijos sostinę – Belgradą! Bilietų kaina tėra vos 97 EUR į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas! Skrydžiai vykdomi su tarpiniu ir labai trumpu sustojimu Varšuvoje. Puiki galimybė aplankyti dėl krepšinio pamišusią šalį, kaip ir Lietuva!
Serbija – jaunai sena valstybė, pasižyminti turtinga ir permaininga istorija bei ne mažiau spalvinga kultūra. Serbija kviečia keliautojus grožėtis ne tik senoviniais miestais, bet ir gamta. Centrinės Serbijos kraštovaizdyje dominuoja kalvos, mažo ir vidutinio aukščio kalnai, gausiai išraižyti upių bei upelių. Krašte taip pat daug nacionalinių parkų. Išskirti verta pietuose esantį Kopaoniko parką ir ežeringose vietose įsikūrusį Paličiaus miestelį prie to paties pavadinimo ežero.
Serbija – saugi valstybė. Mažai tikėtina, kad turistai bus užpulti net sutemus. Kita vertus, ne prošal patiems saugotis kišenvagių ar valiutos keitėjų. Patartina nežiopsoti ir gatvėse, nes vairuotojai dažnai nepaiso pėsčiųjų ir dviratininkų. Tiek užsieniečiai, tiek patys serbai tikina, kad subyrėjus Jugoslavijai gražiausios vietovės liko kaimynystėje, tačiau pastaruoju metu šio krašto gyventojai vis labiau stengiasi iš naujo atrasti ir reklamuoti įdomiausias šalies vietas. Turistams čia palanku atvykti visus metus. Vasarą keliautojai gali džiaugtis miestais, kalnais ir nacionaliniais parkais, o žiemą Serbija vis dažniau vilioja slidinėjimo mėgėjus.
Uvac upės (250 km nuo Belgrado) kanjono vaizdai:
UVAC
Visą šį grožį spalio mėnesį galite pamatyti vos nuo 97 EUR, skrydžius pradedant ir baigiant Vilniuje!
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausis-kovas
Skrydžių segmentai: Vilnius-Varšuva-Belgradas-Varšuva-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius – Belgradas – Vilnius su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.02.13 ir grįžimo 2016.02.19. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau. Pigių bilietų į Belgradą yra tikrai daug, tad skrydžius galima dėliotis įvairiausiomis datomis akcijiniu laikotarpiu.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Serbiano
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Belgradą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Viešbučių kainas Serbijoje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.