Hitas! Pigūs bilietai į Budapeštą, Vengriją, iš Varšuvos – tik nuo 18 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Varšuvos į vieną iš gražiausių Europos miestų – Budapeštą! Kelionę tektų pradėti Varšuvoje, į kurią galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę! Visi skrydžiai – tiesioginiai ir vykdomi „Wizz Air“ pigių avialinijų lėktuvais.
Daugybę turistų Vengrijos sostinė privilioja savo architektūra, pramogomis, kulinariniu paveldu ir terminiais šaltiniais bei SPA gausa. Greičiausiai Europoje nėra kitos sostinės, kurioje trykštų 80 geoterminių šaltinių ir veiktų kelios dešimtys viešųjų terminių pirčių. Dauguma iki šių dienų veikiančių pirčių yra istorinės, statytos prieš šimtą metų ar dar seniau. Geoterminių vandenų reikšmė turizmo plėtojimui mieste buvo suvokta jau tarpukariu. O 1934 m. Budapeštas buvo oficialiai paskelbtas SPA miestu.
Nacionalinė vengrų virtuvė ir paprikos tiesiog neatsiejamos. Rausvai nudažytos dešros, guliašas neįsivaizduojami be maltos paprikos. Tradiciškai patiekalai aštrūs, labai įvairių skonių. Būtina Vengrijoje suvalgyti tikro guliašo, kurio rasite bet kurioje užeigoje.
Pigių bilietų į Budapeštą datos: 2016 metų gruodis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Budapeštas-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigiausi skrydžiai į Budapeštą iš Varšuvos kainuoja vos 39 PLN į vieną pusę. Akcijinių bilietų nurodytam laikotarpiui yra labai daug, tad lengvai galite susikombinuoti ilgesnę ar trumpesnę išvyką į Vengrijos sostinę. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
omaloki3
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ arba „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačioje Budapešto širdyje esančio „Maverick City Lodge“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 152,88 EUR arba 30,58 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 9,1 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
maverick
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Budapešte ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Hitas! Pigūs bilietai į Budapeštą, Vengriją, iš Varšuvos – tik nuo 18 EUR į abi puses!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.