Lux Express autobusų bilietai į Vieną, Bratislavą, Prahą ir Budapeštą – vos nuo 10 EUR į vieną pusę!

„Lux Express Group“, kuri yra stambiausias tarptautinis greitųjų autobusų maršrutų operatorius Baltijos regione, nieko nepranešę tykiai ramiai sumažino bilietų kainas įvairiomis kryptimis iš Vilniaus ir Kauno į Vieną, Bratislavą, Prahą bei Budapeštą – bilietai šiomis kryptimis iš Vilniaus kainuoja vos 10 EUR, iš Kauno – vos 13 EUR į vieną pusę. Šį kartą nereikia vesti jokių nuolaidos kodų, tereikia atlikti paprastą bilietų paiešką oficialioje svetainėje ir rezultatai Jus nustebins. Tiesa, reikia pastebėti, kad visos kelionės yra jungtinės – su persėdimu Varšuvos Marymont stotyje. Puiki proga pigiai pakeliauti po žaviąsias Europos sostines!
Kadangi tai – neoficiali akcija, nėra jokio termino, kiek laiko bus galima įsigyti šiuos tikrai labai pigius bilietus. Esmė, kad datų kelionėms po 10 EUR yra ganėtinai nemažai – iki pat 2016 metų liepos pabaigos! Tokius pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.luxexpress.eu/lt/. Jokio nuolaidos kodo vesti nereikia, akcijinės bilietų kainos surandamos ir pritaikomos automatiškai. Pigių bilietų rezervacijos po 10 EUR pavyzdžiai apačioje. Pigūs autobuso bilietai iš Vilniaus į Budapeštą vos po 10 EUR:
Pocoa2
Pigūs autobuso bilietai iš Vilniaus į Vieną vos po 10 EUR:
Pocoa3
Pigūs autobuso bilietai iš Vilniaus į Bratislavą vos po 10 EUR:
Pocoa5
Pigūs autobuso bilietai iš Vilniaus į Prahą vos po 10 EUR:
Pocoa4
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobusuose kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant ir patogu sėdėti. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik norint juos žiūrėti ar klausytis muzikos, reikia turėti savo ausinukus (arba galima juos nusipirkti iš vairuotojo). Internete galima rašyti arba naudojantis savo telefonu/kompiuteriu, arba priešais įtaisytame ekranėlyje. Tiesa, jis nebuvo labai greitas ir stabiliai veikiantis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Lux Express autobusų bilietai į Vieną, Bratislavą, Prahą ir Budapeštą – vos nuo 10 EUR į vieną pusę!

  • 2016-02-25 at 20:29
    Permalink

    Kaip nelogiskai Kaunas diskriminuojamas:
    jis gi net arciau marsruto grafike, bet netgi brangiau. Uz ta oacia kaina suprantama (nors ir arciau etc), bet brangiau….

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.