Super hitas! Pigūs bilietai į Montevidėjų, Urugvajų iš Berlyno – tik 284 EUR į abi puses!

Atsirado neįtikėtinai pigių bilietų iš Vokietijos sostinės Berlyno į Urugvajaus sostinę bei didžiausią šalies miestą – Montevidėjų! Vykstant į šią tolimą šalį reikėtų pasinaudoti visa eile oro linijų bendrovių paslaugomis – „British Airways“, „TAM Airlines“, „LAN Chile“ ir „Air Berlin“. Bet jaudintis dėl to nereikėtų, nes visi skrydžiai būtų jungiamieji. Į bilietų kainą, deja, bet registruojamas bagažas įskaičiuotas nėra. Jį tektų įsigyti už papildomą mokestį. Įsigijus pigius bilietus į Urugvajų, kelionę tektų pradėti Berlyne ir tęsti kelionę per Londoną bei San Paulą, kol galiausiai pasiektumėte Montevidėjų. Grįžtumėte per tą patį San Paulą ir Frankfurtą atgal į Berlyną. Iš Berlyno į Lietuvą lapkričio mėnesį bus galima parskristi jau „RyanAir“ lėktuvu arba galėsite pasinaudoti tarptautinių autobusų maršrutų bendrovių paslaugomis. Patirtis sako, kad galima „pagauti” pigių autobusų bilietų į Berlyną vos už 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Urugvajus įsikūręs Pietų Amerikos pietryčiuose. Šalis ribojasi su Argentina ir Brazilija, o rytinius krantus skalauja Atlanto vandenynas. Šalis didžiuojasi daugybę kilometrų besitęsiančiais plačiais smėlio paplūdimiais. Be to, pakrantės liniją margina uolėti kyšuliai ir lagūnos. Valstybės pavadinimas kilo nuo Urugvajaus upės, kurios rytiniame krante ir yra įsikūrusi valstybė. Urugvajus yra moderni šalis, kuri turi aukštą pragyvenimo lygį.
Valstybėje yra keli populiariausi miestai. Visų pirma, kultūriškai labai aktyvus miestas yra Montevidėjas, kuris buvo įkurtas 1726 m. ispanų gubernatoriaus. Miestas įdomus ne tik architektūra ar istoriniais palikimais, bet ir aplinkui esančiais paplūdimiais. Kitas dažnai lankomas miestas yra Punta del Estė – madingas pakrantės kurortas, kuris traukia turistus puikiais restoranais, viešbučiais, naktinėmis linksmybėmis ir smėlio paplūdimiais. Beje, ar žinojote, kad Urugvajus yra pirmoji valstybė pasaulyje, visiškai legalizavusi marichuaną? 🙂
Esant norui, iš Urugvajaus ganėtinai paprasta persikelti į kaimyninę Argentiną bei Braziliją ir taip susidėlioti nepakartojamą kelionės maršrutą net per kelias Pietų Amerikos valstybes!
Pigių bilietų į Urugvajų laikotarpis: 2016 metų lapkritis-gruodis
Skrydžių segmentai: Berlynas-Londonas-San Paulas-Montevidėjus-San Paulas-Frankfurtas-Berlynas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Berlynas-Montevidėjus-Berlynas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kintp4
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Berlyną į Montevidėjų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super hitas! Pigūs bilietai į Montevidėjų, Urugvajų iš Berlyno – tik 284 EUR į abi puses!

 • 2016-02-22 at 14:55
  Permalink

  Nereali kaina! Kokia tikimybe, kad bus bilietu ir vakare? Nes dabar nera galimybes juos nusipirkti?

  Reply
  • 2016-02-22 at 14:59
   Permalink

   Loterija. Kaip rodo patirtis, kuo pigesni bilietai, tuo greičiau jie yra išperkami :/

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.