Super! Pigūs bilietai į Montevidėjų, Urugvajų iš Milano – tik 367 EUR į abi puses!

Atsirado neįtikėtinai pigių bilietų iš Milano į Urugvajaus sostinę bei didžiausią šalies miestą – Montevidėjų! Pigūs skrydžių bilietai dabar tekainuoja vos nuo 367 EUR už kelionę į abi puses! Tokią nerealią galimybę apsilankyti šioje Pietų Amerikos valstybėje siūlo antrasis pagal dydį pasaulyje oro linijų aljansas „SkyTeam“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „KLM“, „Air France“, „Delta Air Lines“, „Alitalia“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių. Skrydžiai iš Milano į Urugvajaus sostinę būtų su persėdimais Amsterdame ir San Paule. Į bilietų kainą, žinoma, įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg. Milaną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galite pasiekti pigių oro linijų bendrovių pagalba!
Urugvajus įsikūręs Pietų Amerikos pietryčiuose. Šalis ribojasi su Argentina ir Brazilija, o rytinius krantus skalauja Atlanto vandenynas. Šalis didžiuojasi daugybę kilometrų besitęsiančiais plačiais smėlio paplūdimiais. Be to, pakrantės liniją margina uolėti kyšuliai ir lagūnos. Valstybės pavadinimas kilo nuo Urugvajaus upės, kurios rytiniame krante ir yra įsikūrusi valstybė. Urugvajus yra moderni šalis, kuri turi aukštą pragyvenimo lygį.
Valstybėje yra keli populiariausi miestai. Visų pirma, kultūriškai labai aktyvus miestas yra Montevidėjas, kuris buvo įkurtas 1726 m. ispanų gubernatoriaus. Miestas įdomus ne tik architektūra ar istoriniais palikimais, bet ir aplinkui esančiais paplūdimiais. Kitas dažnai lankomas miestas yra Punta del Estė – madingas pakrantės kurortas, kuris traukia turistus puikiais restoranais, viešbučiais, naktinėmis linksmybėmis ir smėlio paplūdimiais. Beje, ar žinojote, kad Urugvajus yra pirmoji valstybė pasaulyje, visiškai legalizavusi marichuaną? 🙂
Esant norui, iš Urugvajaus ganėtinai paprasta persikelti į kaimyninę Argentiną bei Braziliją ir taip susidėlioti nepakartojamą kelionės maršrutą net per kelias Pietų Amerikos valstybes!
Pigių bilietų į Urugvajų laikotarpis: 2017 metų vasaris-gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Milanas-Amsterdamas-San Paulas-Montevidėjus-San Paulas-Amsterdamas-Milanas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Milanas-Montevidėjus-Milanas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
sintere6
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną į Montevidėjų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų 3* „Hotel America“ viešbučio variantą, kuris įsikūręs vos už 10 min kelio nuo Ramirez pliažo ir kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,4 balo! 5 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 216 EUR arba vos 43,20 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
hotel_america
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Montevidėjuje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.