Hitas! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Budapeštą, Vengrija – tik nuo 23 EUR į abi puses!

Patraukli „Wizz Air“ skrydžių kaina iš Varšuvos į didžiausią Vengrijos miestą ir jos sostinę – Budapeštą! Pigūs lėktuvo bilietai gegužės-birželio mėnesais kainuoja vos 98 zlotus arba nepilnai 23 EUR už kelionę į abi puses. O jei esate WDC klubo narys, kelionė nekainuoja ir 18 EUR! Primename, kad skrydžiai iš Varšuvos į Budapeštą vykdomi visomis savaitės dienomis išskyrus šeštadienius. Puiki proga susiorganizuoti trumpesnę ar ilgesnę išvyką į pavasarėjančią Vengrijos sostinę! Kelionę tektų pradėti Varšuvoje, į kurią galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3 EUR už kelionę į vieną pusę! Visi skrydžiai – tiesioginiai ir vykdomi „Wizz Air“ pigių avialinijų lėktuvais.
Budapeštas – vienas iš gražiausių Europos miestų. Daugybę turistų Vengrijos sostinė privilioja savo architektūra, pramogomis, kulinariniu paveldu ir terminiais šaltiniais bei SPA gausa. Greičiausiai Europoje nėra kitos sostinės, kurioje trykštų 80 geoterminių šaltinių ir veiktų kelios dešimtys viešųjų terminių pirčių. Dauguma iki šių dienų veikiančių pirčių yra istorinės, statytos prieš šimtą metų ar dar seniau. Geoterminių vandenų reikšmė turizmo plėtojimui mieste buvo suvokta jau tarpukariu. O 1934 m. Budapeštas buvo oficialiai paskelbtas SPA miestu.
Nacionalinė vengrų virtuvė ir paprikos tiesiog neatsiejamos. Rausvai nudažytos dešros, guliašas neįsivaizduojami be maltos paprikos. Tradiciškai patiekalai aštrūs, labai įvairių skoių. Būtina Vengrijoje suvalgyti tikro guliašo, kurio rasite bet kurioje užeigoje.
Pigių bilietų į Budapeštą datos: 2016 metų gegužė-birželis
Skrydžių segmentai: Varšuva-Budapeštas-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigiausi skrydžiai į Budapeštą iš Varšuvos WDC nariams kainuoja vos 39 PLN į vieną pusę. Neturintys narystės keliautojai mokės šiek tiek brangiau. Akcijinių bilietų nurodytam laikotarpiui labai daug nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Teimusne92
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ arba „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.