WoW! Net iki 50% siekianti nuolaida „AccorHotels“ tinklo viešbučiams visame pasaulyje!

Viena didžiausių pasaulyje viešbučių grupė „AccorHotels“ paskelbė „super akciją“, kurios metu daugumai jų tinklo viešbučių visame pasaulyje taikoma net iki -50% nuolaida! Akcija prasidėjo šiandien ir tęsis dar 10 dienų, t.y. iki 2017 m. sausio 19-osios vidurnakčio. Unikali proga užsisakyti geriausius viešbučius pačiomis mažiausiomis kainomis! Panašaus pobūdžio „super akcijos“ vykdomos tik kartą arba du kartus metuose ir geresnių kainų paprasčiausiai nebūna (niekada). Tad turite unikalią progą rezervuoti vienus geriausių viešbučių bet kurioje pasaulio šalyje su net iki 50% siekiančiomis nuolaidomis!!! Konkretus nuolaidos dydis ir akcijos periodas, kuriuo metu galima užsakyti viešbučius mažiausia kaina, priklauso nuo konkretaus žemyno ir šalies. Detalus sąrašas su visa reikalinga informacija pateikiamas oficialioje „AccorHotels“ svetainėje.
Papildomai primename, kad „AccorHotels“ grupei priklauso tokie viešbučių tinklai, kaip: Novotel, Mercure, Adagio, Ibis, Sofitel, Pullman, MGallery ir daugelis kitų.
Mūsų verdiktas:
Tai yra viena iš labiausiai mūsų pamėgtų ir laukiamų akcijų. Jos būna paskelbiamos 1-2 kartus per metus. Viešbučių kainos šių akcijų metu tampa tokios, kokių daugiau niekada ir niekur nerasite. Esame jau ne kartą pasinaudoję šiais nuostabiais išpardavimais ir apsigyvenę moderniuose 3-4* viešbučiuose už mažesnę arba blogiausiu atveju – bent jau tą patį kainų lygį išlaikančią to pačio miesto kur kas prastesnių viešbučių ar hostelių kainą. Tad jei greitu metu planuojate kelionę ir nesate rezervavę viešbučio – primygtinai rekomenduojame peržiūrėti „AccorHotels“ grupės viešbučių sąrašą Jūsų kelionės metu aplankomose šalyse (šalyje)! Turėtumėte maloniai nustebti!
Kaip pavyzdį, pateikiame 4* „Mercure Warszawa Centrum“ viešbučio pačiame Varšuvos centre nakvynės kainą su jau pritaikyta -40% nuolaida (tokios kainos daugiau niekur ir niekada nerasite):

Kaip matote, akcijos metu oficialioje svetainėje nakvynės kaina vos 35,83 EUR dviems žmonėms! Tuo tarpu tomis pačiomis datomis, tas pats viešbutis populiariausioje Booking.com svetainėje kainuoja net 15 EUR daugiau:

Pasidalinkite šia naujiena Facebook’e paspausdami „share” mygtuką ir su savo draugais! Jie Jums tikrai padėkos! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.