Pigūs bilietai iš Frankfurto arba Stokholmo į naftos karalystę Kuveitą – vos nuo 184 EUR į abi puses!

Siūlome pigią ir egzotišką galimybę apsilankyti naftos karalystėje – Kuveite sumokėjus už bilietus tik 184 arba 186 EUR! Tokius pigius bilietus iš Frankfurto arba Stokholmo mums siūlo turkiška „Pegasus Airlines“ žemų kaštų oro linijų bendrovė. Visi skrydžiai į Kuveitą vykdomi su persėdimu avialinijų bazėje – Stambule. Į bilietų kainą, deja, tėra įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami su savimi pasiimti registruojamą lagaminą, už jį reikės papildomai susimokėti (iki 20 EUR už kelionę į vieną pusę). Tiek Stokholmas, tiek Frankfurtas iš Lietuvos pigiai ir patogiai pasiekiami „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais.
Kuveitas… Persijos įlanka. Aukštieji arabų dangoraižiai ir legendos apie auksinius tualetus. Kuveitas – vakarietiškiausia Persijos įlankos šalis, bet turistų (kaip ir informacijos jiems) čia stebėtinai trūksta. Todėl vietiniai dar džiaugiasi atvykėliais, o kiekviena išvyka – paieškos ir atradimai. Dešimtimis milijonų barelių kasdien gręžiama nafta – ir Dievo dovana, ir grėsmingai tiksintis laikrodis. Vieną dieną jos nebeliks. Ir visi tai supranta. Tai – atskiras pasaulis, kuriame ekonominiai ir politiniai dėsniai kitokie. Valstybės pagrindas čia – ne tauta, o emyro (valdovo) giminė. Jos pakviestieji imigrantų milijonai skaičiumi seniai nustelbė pilietybę turinčią “aristokratiją”.
Turbūt nežinojote, kad Kuveito dinaras yra brangiausia pasaulio valiuta – 1 KWD Jums kainuos net 3 EUR 🙂 Na, o litras benzino Kuveite kainuoja vos 0,06 dinaro arba 0,18 EUR/litras. Alkoholis čia visiškai uždraustas, o užsieniniai žurnalai cenzūruojami: iškirptės ir nuogos moterų šlaunys kiekviename numeryje užjuodintos markeriu. Elektra Kuveite nieko nekainuoja, t.y. ji tiekiama nemokamai. Todėl vakarais miestas nušvinta tokiomis spalvingomis iliuminacijomis, kokių kitur nepamatysi net per didžiausias šventes – Kalėdas ir Naujuosius metus.
Nors Kuveitas yra turtingiausia valstybė Persijos įlankoje ir viena turtingiausių pasaulyje, bet tokios prabangos, kokią demonstruoja Dubajus, čia nerasi. Visur vyrauja nuosaikumas, nesivaikoma naujausių madų ir „aukščiausių“ bei „didžiausių“ titulų. Čia nėra akį rėžiančių fasadų ir Gineso rekordų. Kuveitas nepasižymi jokiais gamtiniais objektais, jame nėra nei ežerų, nei upių, tik keletas oazių. Kitas plotas (daugiau nei 90 %) – dykumos. Čia labai karštos vasaros, kuomet temperatūra pakyla iki 50-55° C. Žiemos taipogi karštos, kuomet temperatūra net naktimis nenukrenta žemiau +20° C. Dėl skurdžių gamtinių sąlygų čia nevystoma žemdirbystė, negaminami beveik jokie maisto produktai. Vandens atsargų faktiškai nėra, visas geriamasis vanduo distiliuojamas arba importuojamas. Kaip ir visos kitos prekės, nes Kuveitas iš esmės pats nieko negamina. Tokią prabangą jie sau gali leisti, juk Kuveite glūdi apie 10 % pasaulio naftos atsargų.
Pigių bilietų į Kuveitą laikotarpis: 2017 metų sausis-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Frankfurtas/Stokholmas-Stambulas-Kuveitas-Stambulas-Frankfurtas/Stokholmas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Frankfurtas-Kuveitas-Frankfurtas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Vos už 2 EUR didesnę sumą kelionę galima pradėti ir baigti Stokholme. Bilietų pavyzdys čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Kuveitą su grįžimu atgal per Stambulą į Vilnių! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.