Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Olesiundą, Norvegija iš Kauno – vos nuo 20 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Kauno į vakarinėje Norvegijos dalyje esantį Olesiundą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 1400 km. Olesiundo miestas įsikūręs dar gerokai šiauriau geriau žinomų Bergeno bei Stavangerio miestų. Olesiundo savivaldybė – salose išsibarsčiusi teritorija, kurios atskiras gyvenvietes jungia arba tiltai, arba tuneliai po jūra (dažnesnis variantas). Kai kurios mažesnės salos pasiekiamos tik keltais. Įdomu tai, jog norint iš Olesiundo oro uosto pasiekti miesto centrą, pakeliui tenka pravažiuoti dar dvi salas. Pasižiūrėjus į žemėlapį, salom ir pusiasaliais išvagota Norvegijos pakrantė atrodo tikrai įspūdingai. Įspūdinga ir tai, jog norvegai čia sugebėjo įkurti sėkmingai gyvuojančias gyvenvietes, nepaisant dažniausiai prastų orų mielas vietiniams bei įdomias atvykstantiems.
Olesiundo archipelagas, visos salos bei salelės ir kontinentinis šelfas, nusidriekiantis į Šiaurės jūra – jūros žuvų pamėgtos vietos. Nieko nuostabaus, jog šis miestas tapo Norvegijos žvejybos uostų sostine, su moderniausiais laivais bei žuvies perdirbimo centru. O į tokius dalykus jau reiktų atkreipti dėmesį ir galvojantiems apie uždarbio galimybes Norvegijoje.
Olesiunde dažnai prasideda kelionės į bene didžiausią Norvegijos turtą – tai fiordus. Nors įspūdingiausi fiordai gana toli, pavyzdžiui garsusis Geirangenfjord yra už maždaug 100 kilometrų, Olesiundo oro uostas ir automobilio nuoma jame – tikrai gera starto vieta fiordų pažinimui. Šis fiordas yra į pietryčius nuo miesto, kiek arčiau yra Hjorundfjord, į pietus nuo miesto. Juos galima pamatyti ir specialių ekskursijų metų, netgi tiesiai iš Olesiundo. Tačiau, kaip ir galima tikėtis Norvegijoje, tai nėra pigus malonumas.
Tai toks Alesundas, ar Olesiundas – nedidelis, jaukus, įdomus, apsuptas salų ir vandenų, žavintis tvarkinga architektūra, žvejyba bei laivais, papasakojantis apie Atlanto gyvūniją bei suteikiantis progą pamatyti didinguosius Norvegijos fiordus bei pakeliauti vaizdingomis miesto apylinkėmis. Kodėl gi neužsukus kelioms dienoms. Ypač kai lėktuvų bilietai į šį miestą kainuoja pigiau nei nuvykti iš Kauno į Palangą autobusu.
Pigių bilietų į Olesiundą datos: 2017 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Olesiundas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Olesiundą dabar kainuoja nuo 20 EUR už kelionę į abi puses. Šia kaina gali pasinaudoti kiekvienas norintis!

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Olesiundo centre esančio 4* „Scandic Ålesund“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 7 nakvynės atsieitų 759,00 EUR arba 108,43 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Iš viešbučio kambarių galima gėrėtis Olesiundo uosto vaizdais. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, lankytis sporto salėje bei saunoje ir mėgautis populiariais savitarnos pusryčiais. Jaunesni svečiai kviečiami lankytis žaidimų kambaryje, kuriame yra žaislų, kompiuterinių žaidimų ir filmų. Visiems vaikams siūlomos sutikimo dovanėlės. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 8,1 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Scandic_Alesund
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Alesiunde ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.