Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Stavangerį, Norvegija iš Kauno – tik 28 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius bilietus iš Kauno į pietų Norvegijos dalyje esantį Stavangerį, ketvirtąjį pagal dydį Norvegijos miestą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 1200 km. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 27,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Stavangeris nėra labai didelis – čia gyvena kiek daugiau nei 120 tūkst. žmonių. Nepaisant to, miesto reikšmė visos Norvegijos ekonomikai neginčijama – čia stipriai išvystyta pramonė, naftos gavyba ir gamyba. Nepaisant pramonės plėtros, Stavangeris žavi savo gamta ir pirmapradžiu grožiu. Teigiama, kad šis miestas yra puikus pavyzdys, atskleidžiantis gamtos ir ekonomikos galios sąjungą.
Stavangeris nėra didelis miestas, tad norint kuo daugiau pamatyti verta po jį pasivaikščioti pėsčiomis. Stavangeryje yra keli muziejai, populiariausi yra naftos muziejus, konservavimo muziejus. Stavangerio jūrų muziejus atidarytas beveik prieš 90 metų, jame yra 4 valtys, gausu artefaktų, žemėlapių, piešinių, fotografijų. Verta dėmesio yra Stavangerio katedra, pastatyta iš akmenų dar 12 amžiuje. Sverd i fjell – monumentas (kardai uoloje), esantis visai šalia Stavangerio. Tai trys 10 – ties metrų aukščio kardai, įstatyti uoloje – vaizdas išties įspūdingas. Archeologijos muziejus – puiki proga artimiau susipažinti su vikingais ir Norvegijos istorija. Mėgstantiems gamtą patiks botanikos sodas.
Kiek toliau nuo miesto centro yra garsiausi ir gražiausi Stavangerio apylinkių objektai: gausiai turistų lankoma Preikestolen – 600 metrų aukščio uola, iškilusi šalia fiordo. Aplink nuostabi gamta, kalnai. Kalnų mėgėjams taip pat bus nepaprastai įdomu aplankyti ir Kjerag kalną su garsiausio jo „eksponatu” – Kjeragbolten (akmeniu, įstrigusiu tarp uolų). Jo aukštis virš 1000 metrų, kopdami pasigrožėsite kalnų upėmis, nuo viršūnės atsiveria įspūdingi Norvegijos peizažai.
Stavangeryje vyrauja švelnus jūrinis klimatas: vasarą temperatūra sušyla iki 20 laipsnių, o žiemą varijuoja apie nulį, tačiau kritulių, palyginti su Lietuva, yra gerokai daugiau (ypač šaltuoju sezonu).Pigių bilietų į Stavangerį datos: 2024 metų balandis-gegužė (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Stavangeris-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Stavangerį dabar kainuoja nuo 27,98 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.