Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Olesiundą, Norvegija iš Kauno – vos nuo 30 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius bilietus iš Kauno į vakarinėje Norvegijos dalyje esantį Olesiundą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 1400 km. Olesiundo miestas įsikūręs dar gerokai šiauriau geriau žinomų Bergeno bei Stavangerio miestų. Olesiundo savivaldybė – salose išsibarsčiusi teritorija, kurios atskiras gyvenvietes jungia arba tiltai, arba tuneliai po jūra (dažnesnis variantas). Kai kurios mažesnės salos pasiekiamos tik keltais. Įdomu tai, jog norint iš Olesiundo oro uosto pasiekti miesto centrą, pakeliui tenka pravažiuoti dar dvi salas. Pasižiūrėjus į žemėlapį, salom ir pusiasaliais išvagota Norvegijos pakrantė atrodo tikrai įspūdingai. Įspūdinga ir tai, jog norvegai čia sugebėjo įkurti sėkmingai gyvuojančias gyvenvietes, nepaisant dažniausiai prastų orų mielas vietiniams bei įdomias atvykstantiems.
Olesiundo archipelagas, visos salos bei salelės ir kontinentinis šelfas, nusidriekiantis į Šiaurės jūra – jūros žuvų pamėgtos vietos. Nieko nuostabaus, jog šis miestas tapo Norvegijos žvejybos uostų sostine, su moderniausiais laivais bei žuvies perdirbimo centru. O į tokius dalykus jau reiktų atkreipti dėmesį ir galvojantiems apie uždarbio galimybes Norvegijoje.
Olesiunde dažnai prasideda kelionės į bene didžiausią Norvegijos turtą – tai fiordus. Nors įspūdingiausi fiordai gana toli, pavyzdžiui garsusis Geirangenfjord yra už maždaug 100 kilometrų, Olesiundo oro uostas ir automobilio nuoma jame – tikrai gera starto vieta fiordų pažinimui. Šis fiordas yra į pietryčius nuo miesto, kiek arčiau yra Hjorundfjord, į pietus nuo miesto. Juos galima pamatyti ir specialių ekskursijų metų, netgi tiesiai iš Olesiundo. Tačiau, kaip ir galima tikėtis Norvegijoje, tai nėra pigus malonumas.
Tai toks Alesundas, ar Olesiundas – nedidelis, jaukus, įdomus, apsuptas salų ir vandenų, žavintis tvarkinga architektūra, žvejyba bei laivais, papasakojantis apie Atlanto gyvūniją bei suteikiantis progą pamatyti didinguosius Norvegijos fiordus bei pakeliauti vaizdingomis miesto apylinkėmis. Kodėl gi neužsukus kelioms dienoms. Ypač kai lėktuvų bilietai į šį miestą kainuoja pigiau nei nuvykti iš Kauno į Palangą autobusu.Pigių bilietų į Olesiundą datos: 2024 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Olesiundas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Olesiundą dabar kainuoja nuo 29,98 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Olesiundą, Norvegija iš Kauno – vos nuo 30 EUR į abi puses!

 • 2023-01-20 at 22:16
  Permalink

  Sveiki,
  Ieškau lėktuvo bilietų į Olesundą (Norvegija) dviem žmonėm. Išvykimas 2023-07-24, grįžimas 2023-07-29. Išvykimo ir grįžimo dienas galima keisti +/- dvi dienos.

  Reply
  • 2023-01-21 at 07:08
   Permalink

   Labas, į Olesundą skraido „Wizz Air”, tad ir bilietų reiktų dairytis oficialioje avialinijų svetainėje.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.