Hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Vilniaus į Oslą, Norvegija – 26 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Vilniaus į didžiausią Norvegijos miestą ir seniausią Skandinavijos šalių sostinę – Oslą, nuo Lietuvos nutolusį per 1000 km. Oslas, kaip ir pati Norvegija, mažai ką turi bendro su žodžiu “pigu”, tačiau bent jau skrydžiai į Oslą dabar yra išties pigūs, tad verta nors kartą gyvenime pasinaudoti proga ir nuvykti pasižiūrėti, kaip gyvena viena demokratiškiausių ir turtingiausių valstybių Europoje. Prieš keliaujant reiktų įsivertinti ir tai, kad Oslas yra laikomas vienu iš brangiausių Europos miestų, todėl nereiktų čia atvykus tikėtis pigiai papietauti restorane ar rasti nakvynę pigiau nei 30 EUR/žmogui para.
Oslas – seniausia Skandinavijos šalių sostinė, kurią įkūrė Haroldas III Rūstusis 1048 metais. Miesto centras nėra didelis, dauguma lankytinų objektų apžiūrėsite pėsčiomis. Osle atrasite tikrai įdomių ir vertų dėmesio įžymybių. O kur dar nepakartojama Norvegijos gamta? Jau pačiame Osle ir priemiesčiuose galima pradėti ja grožėtis – aplink kalvos, uolos, miškeliai, salos, pačiame mieste gausu parkų. Osle verta pamatyti Akershus pilį, aplankyti Norvegijos liaudies muziejų, operą, rotušę, parlamentą. Taipogi verta pamatyti Vigeland skulptūrų parką, kuriame yra daugiau nei 200 skulptūrų iš bronzos, ketaus ir granito. Tusenfryd pramogų parkas patiks vaikams ir suaugusiems. Tai didžiausias pramogų parkas visoje Norvegijoje. Karlo Johano gatvė Osle yra mėgstamiausia turistų pasivaikščiojimo vieta, kurioje ir įsikūrę daugelis lankytinų objektų, tokių kaip nacionalinis teatras, pilies parkas, universitetas ir kiti.
Viena populiariausių atrakcijų Osle – apsilankymas Vikingų laivų muziejuje, kuriame eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800-900 m. statyti buriniai vikingų laivai – langskipai. Šie laivai buvo iškasti iš pilkapių Norvegijoje. Muziejuje taip pat eksponuojama proginių rogių, buities įrankių kolekcija, laidojimo daiktai. Langskipai – tai kariniai vikingų laivai, kurie skyrėsi nuo įprastų laivų, nes buvo ilgesni ir greitesni. Langskipas turėjo kvadratinę burę ir nuo 24 iki 50 irklų.Pigių bilietų į Oslą laikotarpis: 2022 metų spalis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Oslas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Oslą iš Vilniaus dabar kainuoja vos 12,99 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas gana didelis, tad susidomėjusieji turėtų lengvai rasti sau tinkamą variantą. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.